کد خبر: 205539 A

بازی‌‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

ملی‌پوشان تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند تا بتوانند با کسب بهترین نتیجه، حاصل ماه‌ها زحمات شبانه روزی خود و کادر فنی را بگیرند.

مدیر تیم‌های ملی جودو اعلام کرد، تا پیش از برپایی مراسم قرعه‌کشی هیچ اظهارنظری درخصوص نتیجه‌گیری و عملکرد کاروان جودو نمی تواند دقیق باشد.

به گزارش ایلنا، آرش میر اسماعیلی، نایب‌رئیس و مدیر تیم‌های ملی جودو ضمن بیان این مطلب گفت: خوشبختانه تمامی ملی‌پوشان اعزامی در شرایط خوبی هستند و تمرینات خود را در دهکده بازی‌ها پیگیری خواهند کرد.

وی گفت: امروز از ساعت ۱ تا ۳ اولین مرحله تمرین خود را در سالن تمرین دهکده پشت سر خواهیم گذاشت، ضمن اینکه باید کنترل وزن تعدادی از ملی‌پوشان نیز بررسی شود.

وی در ادامه افزود: ملی‌پوشان از نظر آمادگی به شرایط ایده‌آل رسیده‌اند، اما درخصوص نتیجه و عملکرد آنها باید منتظر قرعه‌کشی مسابقات بود تا با مشخص شدن حریفان، اظهارنظر و پیش‌بینی دقیق‌تری از نتایج داشته باشیم. آنچه مسلم است ملی‌پوشان تمام تلاش خود را بکار می‌گیرند تا بتوانند با کسب بهترین نتیجه، حاصل ماه‌ها زحمات شبانه‌روزی خود و کادر فنی را بگیرند.

وی در پایان گفت: احسان بهرامی اولین ملی‌پوش جودو است که بعد از مراسم افتتاحیه باید به روی تاتامی برود. کنترل و کاهش ۲ کیلو اضافه وزن وی را آغاز کرده‌ایم و مطمئن هستیم بدون مشکل سر وزن خواهد آمد.

بازی تیم های ملی جودو شبانه روزی کره جنوبی ملی پوش وزن نتیجه قرعه کشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر