کد خبر: 205684 A

بازی‌های‌آسیایی‌اینچئون - کره‌جنوبی؛

باید امکانات مناسبی به شنا اختصاص پیدا کند و با برنامه ریزی بلند مدت قطعا به موفقیت های بیشتری در این ورزش دست خواهیم یافت.

شناگر ملی‌پوش ایران در آستانه بازی‌های آسیایی شرایط تیم را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امیدوارم شاهد شکستن رکوردای ملی و حضور در جمع هشت تیم برتر بازی‌های آسیایی باشیم.

به گزارش ایلنا، جمال چاووشی‌فر در آستانه اعزام به باز‌ی‌های آسیایی اینچیون اظهار کرد: خدارا شکر تاکنون شرایط تمرینی و اردوهای تیم ملی شنا خیلی خوب بوده است. برنامه‌های تمرینی کادر فنی خیلی کامل بود. یک دوره اردوی برون‌مرزی در مجارستان داشتیم. تجربه خوبی از آن مسابقات کسب کردیم. امیدوارم در بازی‌های آسیایی نتیجه مدت‌ها زحمات خود را بگیریم.

وی افزود: در آستانه اعزام فشار تمرینات تیم ما خیلی کمتر شده است. با زحمات و تلاش کادر فنی و شناگران تا الان به برنامه‌های مد نظر خود رسیدیم. امیدوارم در بازی‌های آسیایی رکوردهای ملی را جا به جا کنیم. هر چند رسیدن به فینال خیلی سخت است. احتمال این وجود دارد که جزو ۸ تیم برتر مسابقات باشیم.

شناگر ملی پوش ایران عنوان کرد: امیدوارم سهمیه ورودی مسابقات جهانی کازان روسیه را هم در بازی‌های آسیایی بدست آوریم. شکستن رکوردهای ملی در طول این شش ماه تمرین هدف اصلی تیم ما بوده است. در اردوی مجارستان خیلی از نقاط ضعف خود را شناختیم و روی آن کار کردیم. در این مدت این مشکلات را کاملا برطرف کرده ایم که برای بازی ها با آمادگی کامل مسابقه دهیم.

چاووشی فر در پایان گفت: حمایت های صورت گرفته از طرف فدراسیون خیلی خوب بوده است. مسئولان در حد توان و تا جای که امکان داشت از نظر تغذیه و خدمات رسیدگی های مطلوبی داشتند. تنها انتظار من از کمیته ملی المپیک این است که بیشتر به شنا توجه کند. شنا ورزش مادر است و نیاز به حمایت و توجه بیشتری دارد. اگر بخواهیم در این رشته پرمدال به موفقیت و پیشرفت دست پیدا کنیم، باید بیشتر از این شاهد حمایت از این ورزش باشیم. باید امکانات مناسبی به شنا اختصاص پیدا کند و با برنامه ریزی بلند مدت قطعا به موفقیت های بیشتری در این ورزش دست خواهیم یافت.

جمال چاووشی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر