کد خبر: 207318 A

مگر ولاسکو والیبال‌ایران را نمی‌شناخت؛

خیلی سخت است بعد از قهرمانی جهان که تیم یک روز در میان بازی های سخت داشت، از نظر ذهنی و جسمی بازیکنان را برای اینچئون آماده کنیم. اما تیم من حالا آماده رقابت با هر تیمی است.

سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال گفت: ملی پوشان والیبال ایران از هر نظر آماده اند و آمادگی رقابت با هر تیمی را دارند.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ پس از ورود به دهکده بازی های آسیایی اینچئون افزود: تیم ایران کار راحتی در بازی های آسیایی ندارد، این رقابت ها برای من تورنمنت دیگری است و پیش بینی نتیجه نیز سخت است.

وی با بیان اینکه تیم ایران در این رقابت ها نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا بهترین عملکرد را داشته باشد، تصریح کرد: البته خیلی سخت است بعد از قهرمانی جهان که تیم یک روز در میان بازی های سخت داشت، از نظر ذهنی و جسمی بازیکنان را برای اینچئون آماده کنیم. اما تیم من حالا آماده رقابت با هر تیمی است.

سرمربی تیم ملی والیبال در باره شناخت برخی مربیان حاضر در این رقابت ها از تیم ایران، گفت: هیچ ترسی از شناخت مربیان سایر تیم ها از ملی پوشان ایران نداریم. مگر ولاسکو ایران را نمی شناخت؟ اما ۳ بر صفر مغلوب شد.

وی تاکید کرد: اگر کره جنوبی تیم خوبی است، به خاطر پارک سرمربی آن نیست، او وقتی تیمش باخت گفت برای بازی های آسیایی آماده می شویم، اما ما هم در قهرمانی جهان تلاش کردیم و هم در بازی های آسیایی تلاش خواهیم کرد، نگرانی نیز از شناخت حریفان از تیم ایران نداریم.

کواچ مقام ششم جهان را فوق العاده دانست و در باره عملکرد تیم ایران در رقابت های جهانی گفت: فوق العاده بود. البته می توانستیم نتیجه بهتر از این هم بگیریم، اما فراموش نکنید که باید قدم به قدم جلو برویم. یادمان نرود ایران برای اولین بار تا دور سوم رقابت های قهرمانی جهان با مسابقات فشرده و کیفیت بازی بالا آمد.

سرمربی تیم ملی والیبال افزود: باید نگاهی به تیم های دیگر داشته باشیم. ما همه تلاش مان را کردیم. فکر نمی کنم بد بازی کرده باشیم. آخرین دوره، ایران نوزدهم دنیا بود اما حالا ششم شد. همین صعود ۱۳ پله ای نشان می دهد والیبال ایران به چه سطحی رسیده است. البته قبول دارم می توانستیم جزو ۴ تیم اول باشیم، اما یکسری اشکالات اجازه نداد.

وی با اشاره به باخت تیم ملی والیبال ایران برابر آلمان در مرحله سوم رقابت های جهانی لهستان، تصریح کرد: تیم آلمان از نظر فیزیکی فوق العاده بود. تیمی منظم که راه حلی برای مهار بازیکن ماهرش گروزه نداشتیم.

تیم ملی والیبال ایران صبح امروز وارد دهکده بازی های آسیایی اینچئون شد و از پنج شنبه سوم مهرماه مسابقات خود در این بازی ها را آغاز می کند.

ایران والیبال بازی های آسیایی کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر