کد خبر: 211371 A

شایسته کسب مدال‌های بیشتر بودیم

ناداوری برعلیه سجاد گنج‌زاده باعثشد از یک مدال مسلم محروم شویم. این اتفاق تمامی معادلات ما را به هم ریخت. ضمن اینکه حسین سمندر هم بازی برده را باخت تا نتوانیم به ۴ مدال طلا دست پیدا کنیم.

مربی تیم ملی کاراته در بازی‌های آسیایی اینچئون گفت: ما می‌توانستیم مدال‌های بیشتری کسب کنیم. با این حال، معتقدم بچه‌ها در اینچئون درخشان ظاهر شدند.

شهرام هروی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص نتایج کسب شده ملی‌پوشان کاراته در بازی‌های آسیایی اینچئون کره‌جنوبی، اظهار داشت: تیم ایران بسیار خوب و مقتدرانه ظاهر شد. هرچند معتقدم شایسته کسب مدال‌های بیشتر نیز بودیم.

وی افزود: ناداوری برعلیه سجاد گنج‌زاده باعثشد از یک مدال مسلم محروم شویم. این اتفاق تمامی معادلات ما را به هم ریخت. ضمن اینکه حسین سمندر هم بازی برده را باخت تا نتوانیم به ۴ مدال طلا دست پیدا کنیم.

مربی تیم ملی کاراته در بازی‌های آسیایی، با اشاره به اینکه عملکرد کاراته در اینچئون درخشان بود، در مورد خداحافظی وحید حسنی‌پور از عرصه ملی، خاطرنشان کرد: وحید به عنوان یک قهرمان دوست‌داشتنی با تیم ملی خداحافظی کرد و من امیدوارم در هرجایی که هست، موفق باشد و بتواند به کاراته کشور خدمت کند.

هروی در پایان یادآور شد: من و حسنی‌پور از کارمندان سازمان تامین‌اجتماعی هستیم که در مدت حضورمان در اردوها و اعزام های تیم ملی، از حمایت‌های دکتر سید تقی نوربخش مدیرعامل ورزش‌دوست سازمان تامین اجتماعی برخوردار بوده ایم که جا دارد از حسن توجه ایشان، تقدیر و تشکر کنیم.

ایران بازی تیم ملی سازمان تامین اجتماعی کره جنوبی مدال طلا مدال کاراته اینچئون گنج
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر