کد خبر: 211460 A

صبح امروز در میان استقبال هواداران؛

تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مدال طلا و قهرمانی در هفدهمین دوره بازی های آسیایی امروز(سه شنبه) در میان استقبال علاقمندان به این رشته ورزشی از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال ایران که برای نخستین‌بار موفق به کسب مدال طلای بازی‌های آسیایی شده بود، صبح امروز در میان استقبال علاقه‌مندان و هواداران ملی‌پوشان والیبال وارد تهران شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مدال‌طلا و قهرمانی در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی امروز(سه شنبه) در میان استقبال علاقه‌مندان به این رشته ورزشی از طریق فرودگاه امام‌خمینی(ره) وارد تهران شد.

در مراسم استقبال از تیم ملی والیبال عبدالحمید احمدی مشاور عالی و معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان حضور داشت. شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک نیز با تیم ملی والیبال به کشور بازگشت.

تیم ملی والیبال ایران در هفدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون با ۸ پیروزی متوالی برابر تیم‌های ژاپن، چین، کره‌جنوبی، کویت، قطر، هنگ‌کنگ، هند و مالدیو به مقام قهرمان دست یافت.

ملی‌پوشان والیبال ایران در مجموع ۸ مسابقه تنها ۲ ست به ژاپن و کره‌جنوبی واگذار کردند و ۲۴ ست را با پیروزی پشت سر گذاشتند تا با اقتدار کامل به قهرمانی بازی‌های آسیایی دست یابند.

المپیک ایران بازی چین فرودگاه امام قطر مدال طلا معاون والیبال وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر