کد خبر: 211554 A

هدف بعدی المپیک ریو است؛

هر چند بازیکنان از مسابقات جهانی خیلی خسته بودند، اما بسیار سخت کار کردند تا با هشت پیروزی متوالی و با تنها دو ست باخته موفق به کسب مدال طلا و قهرمانی در مسابقات والیبال بازی های آسیایی شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال‌ایران گفت: مدال‌طلای بازی‌های آسیایی اینچئون متعلق به زنده‌یاد حسین معدنی است و باید به نام او ثبت شود.

به گزارش ایلنا، اسلوبودان کواچ صبح امروز در حاشیه مراسم استقبال از تیم ملی والیبال ایران در فرودگاه امام خمینی(ره) در جمع خبرنگاران، ضمن بیان این مطلب گفت: والیبالیست های ایران در بازی های آسیایی بسیار خوب ظاهر شدند و از زحمات تک تک بازیکنان در راه سختی که برای کسب قهرمانی داشتیم تشکر می کنم.

وی تصریح کرد: هر چند بازیکنان از مسابقات جهانی خیلی خسته بودند، اما بسیار سخت کار کردند تا با هشت پیروزی متوالی و با تنها دو ست باخته موفق به کسب مدال طلا و قهرمانی در مسابقات والیبال بازی های آسیایی شوند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با توجه به حضور موفق والیبالیست‌های ایران در بازی‌های آسیایی، این امکان وجود دارد که تیم ملی والیبال ایران بهتر از این درعرصه های مختلف بین المللی نیز ظاهر شود.

وی افزود: باید گام گام برای حضور موفق تر در عرصه‌های آسیایی و جهانی پیش رفت، اما ابتدا باید مقدمات حضور والیبال ایران در بازی های المپیک ریو را فراهم کنیم.

والیبال کواچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر