کد خبر: 212230 A

چنین سفرهایی غیر عادی نیست؛

سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان به دعوت کمیته ملی المپیک به این سفر رفتند.

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان مهمان کمیته ملی المپیک بودند و به دعوت آنها به این سفر رفتند.

به گزارش ایلنا، بهروز نعمتی ضمن بیان این مطلب با اشاره به انتقاداتی نسبت به سفر برخی از نمایندگان مجلس به اینچئون گفت: بسیاری از اقشار جامعه در کنار کاروان های ورزشی به اینچئون رفتند درکنار آن ها چهار نماینده ورزشی هم با کاروان های ورزشی به این سفر رفتند که فکر می کنم عادی است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: بنده چندین بار از سوی فدراسیون کشتی، کمیته ملی پارالمپیک و المپیک دعوت شدم اما تشخیص دادم نروم در حالی که می توانستم به این سفر بروم.

وی در گفتگو با خانه ملت با بیان اینکه برخی نمایندگان سابقه ۱۰ ساله در فدراسیون ها دارند، گفت: سفر نماینده ها به اینچئون غیرعادی نبود و با هزینه مجلس صورت نگرفته است.

عضو هیات رییسه مجلس گفت: سفر نمایندگان به اینچئون با هماهنگی مجلس و کمیته سفرهای مجلس نبود و نمایندگان به دعوت کمیته ملی المپیک به این سفر رفتند.

المپیک جامعه خانه ملت فدراسیون کشتی مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس نماینده مردم سفر کمیته مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر