کد خبر: 213352 A

هیچ حریفی را دست کمک نمی‌گیریم؛

در زمان‌هایی از بازی نمی‌توانستیم بازیکنان خود را از بازیکنان تیم حریف تشخیص دهیم. در کل سطح‌داوری خوب بود و داوران تمام تلاش خود را کردند تا بهترین قضاوت را داشته باشند.

مربی تیم واترپلو دانشگاه‌آزاد گفت: تیم ما با ۳ بازی و ۳ پیروزی موقعیت خوبی در جدول دارد، ولی مسابقات لیگ ادامه دارد.

به گزارش ایلنا، علی‌اکبر شیرجیان در ارزیابی خود از بازی هفته سوم لیگ برتر مقابل فولاد مبارکه اصفهان اظهار کرد: تیم سپاهان تیم قوی و منسجمی است و خیلی‌خوب خود را برای مسابقات امسال آماده کرده است. تماشاگران خوبی داشت که بسیار عالی از تیم خود حمایت می‌کردند. ما توانستیم در یک بازی‌نزدیک و پایاپای این تیم را شکست دهیم، به طوری که تا ۲۰ ثانیه آخر بازی فقط یک گل از حریف پیش بودیم. این کار ما را در بازی برگشت خیلی سخت می‌کند.

او بیان کرد: دو تیم در دقایق‌آخر بازی از نظر بدنی تحلیل رفتند و بازی را که متناسب با لیگ بود انجام ندادند. یکی از نقص‌های استخر بازی این بود که تابلو ۳۰ ثانیه کار نمی‌کرد. نور آفتاب باعثمی‌شد کیفیت بازی پایین بیاید چون نور آفتاب به سطح آب می‌تابید و یک طرف استخر اصلا دیده نمی‌شد.

شیرجیان درباره سطح داوری این مسابقه گفت: ۲ داور بین‌المللی کشورمان این بازی را قضاوت می‌کردند. اشتباه جزوی از بازی است. داوران در یکی دو صحنه می‌توانستند تصمیم دیگری بگیرند. البته نوری که به استخر می‌تابید هم تاثیر داشت حتی در زمان‌هایی از بازی نمی‌توانستیم بازیکنان خود را از بازیکنان تیم حریف تشخیص دهیم. در کل سطح‌داوری خوب بود و داوران تمام تلاش خود را کردند تا بهترین قضاوت را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: تا الان ۳ بازی در لیگ امسال انجام دادیم که توانستیم ۳ بازی خود را پیروز شویم. تیم اصفهان با این بازی نشان داد تیم قدرتمندی است. ما هیچ حریفی را دست کمک نمی‌گیریم و تمام تلاش خود را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. تیم فولاد مبارکه با این بازی نشان داد رقیب اصلی ما است. هر چند ما این تیم را شکست دادیم و با ۳ پیروزی موقعیت خوبی در جدول داریم، ولی مسابقات ادامه دارد. همچنین تیم زنجان نیز با در اختیار گرفتن دو بازیکن خارجی خود را تقویت کرده است.

شیرجیان اشاره کرد: باید همه بازی‌ها را انجام داد و ببینیم شرایط به چه صورت رقم می‌خورد. سعی ما بر این است که وضعیت خود را در بالای جدول تثبیت کنیم.

وی در پایان گفت: امیدوارم لیگ برتر واترپلو به خوبی برگزار شود و ما لیگ پویاتری داشته باشیم. تیم‌ها تمرینات منسجمی داشته باشند تا این لیگ بتواند برای تیم ملی واترپلو موثر باشد. امیدوارم ما در سطح ملی به جایی برسیم که بتوانیم در روز ۲ جلسه تمرین داشته باشیم. اگر این روند تمرینی در همه باشگاه‌ها راه بیفتد می‌توانیم به تیم ملی کمک کنیم.

علی‌اکبر شیرجیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر