کد خبر: 214480 A

چند خبر از تیراندازی؛

نوبت ششم مسابقات اهداف پروازی در رشته اسکیت عصر دیروز برگزار شد و علی دوستی توانست مدال طلای این رشته را از آن خود کند.

نوبت ششم مسابقات اهداف پروازی در رشته اسکیت عصر دیروز برگزار شد و علی دوستی توانست مدال طلای این رشته را از آن خود کند.

به گزارش ایلنا، نوبت ششم مسابقات اهداف پروازی روز جمعه با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی، برگزار شد و علی دوستی توانست پس از ارائه یک عملکرد خوب در مرحله مقدماتی، به مرحله نیمه‌نهایی رسید و در نهایت با قرار گرفتن بر سکوی نخست، مدال طلای این رشته را از آن خود کرد و حسین عبدالله حسینی و هنریک اواکیان در رده‌های دوم و سوم ایستادند. همچنین فرهاد تکلو، علی خیاطیان و سعید اسدی خیاوی رده های چهارم تا ششم را به نام خود ثبت کردند.

قهرمانی صدری در تراپ دوتایی

روز جمعه نوبت ششم مسابقات اهداف پروازی در رشته تراپ دوتایی برگزار شد که طی آن سعید صدری توانست با رسیدن به مرحله پایانی، مدال طلا را از آن خود کند. نوبت ششم مسابقات اهداف‌پروازی روز جمعه با حضور ورزشکارانی از سراسر کشور در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی، برگزار شد که طی آن سعید صدری پس از راه یابی به مرحله نیمه‌پایانی و حضور موفق در این مرحله، به فینال این رشته راه یافت. در فینال تراپ دوتایی و در رقابتی نزدیک با رضا مصطفی‌پور، این صدری بود که توانستن از فرصت‌های خود استفاده کرده و در نهایت به سکوی اول و قهرمانی نوبت ششم این رشته دست یابد. پس از صدری و مصطفی پور، امیر چاوشی، سید سیاوش خوشنویس، یاسر عبدالمجیدی و علی زارعی رده‌های سوم تا ششم را به نام خود ثبت کردند.

توسلی‌خواه در رده ششم اهداف پروازی معلولان

چهارمین دوره مسابقات بین المللی اهداف پروازی معلولان در شهر تودی ایتالیا برگزار شد و نماینده کشورمان توانست با راهیابی به مرحله‌پایانی، در رده ششم قرار گیرد. چهارمین دوره مسابقات اهداف پروازی معلولان Para - Clay Target دررشته تراپ، هفته گذشته در شهر تودی ایتالیا برگزار شد که تیرانداز خوب کشورمان عبدالرضا توسلی خواه با درخشش در مرحله مقدماتی و کسب عنوان دوم دور مقدماتی با ۶۶ امتیاز به مرحله نیمه نهایی راه یافت. در مرحله نیمه پایانی نیز توسلی‌خواه با وجود شلیک‌های موفق خود و رقابت با تیراندازان مطرح جهان، در پایان کار رده ششم را از آن خود کرد. در این رشته آنتونی ایوان بروگدن(نیوزلند)، کریس ورنر(انگلستان)، پائولو کریلو، برونو بوستی و بئوم پیترو هرسه از ایتالیا، در جایگاه های اول تا پنجم قرار گرفتند.

مسابقات اهداف پروازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر