کد خبر: 214577 A

دراگون‌بوت بانوان‌آزاد - تهران؛

انگیزه بالای اژدها سواران باعثشد تا کیفیت این دوره از مسابقات به میزان قابل توجهی افزایش یابد و بارقه امید را در دلها زنده کند.

هفتمین دوره مسابقات دراگون بوت آزاد کشوری بانوان، جام هفته تربیت بدنی و ورزش، با حضور ۲۲۰ اژدها سوار از ۱۰ تیم و در دو گروه سنی بزرگسالان و زیر ۲۳ سال در دریاچه آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این مسابقات ورزشکارانی از استانهای تهران – بوشهر – گیلان – اصفهان و مرکزی و در قالب ۱۰ تیم به مصاف هم رفتند که رقابت نزدیک و جدیت اژدها سواران سیمایی دلپذیر به آن بخشیده بود.

انگیزه بالای اژدها سواران باعثشد تا کیفیت این دوره از مسابقات به میزان قابل توجهی افزایش یابد و بارقه امید را در دلها زنده کند.
در پایان این مسابقات، تیمهای برتر به این شرح معرفی شدند:
بزرگسالان – ۲۰۰۰ متر

در رقابت رده بزرگسالان بانوان، تیم تهران با زمان ۱۳:۱۵. ۶۹ بهترین زمان را ثبت کرد. پس از تهران، ملوان بندر انزلی و پلیمر بوشهر به ترتیب با زمان ۱۳:۳۲. ۷۵ و ۱۳:۳۸. ۴۱ مدال های نقره و برنز را بر گردن آویختند.
همچنین آب منطقه ای اصفهان با زمان ۱۳:۵۴. ۴۱، اداره بندر بوشهر با زمان ۱۳:۵۵. ۸۸، چکاد با زمان ۱۳:۵۶. ۹۴ و یاقوت های سرخ ساوه با زمان ۱۴:۳۲. ۸۹ در رتبه های بعدی این مسافت قرار گرفتند.

بزرگسالان - ۵۰۰ متر

در این رقابت نزدیک پلیمر بوشهر با نمایشی خیره کننده و با ثبت زمان ۲:۳۵. ۵۹ اول شد، تهران با زمان ۲:۳۶. ۸۱ در جایگاه دوم قرار گرفت، ملوان بندر انزلی زمان ۲:۳۷. ۶۰ را ثبت کرد و تیم های آب منطقه ای اصفهان، اداره بندر بوشهر، چکاد و یاقوت های سرخ ساوه به ترتیب با زمان های ۲:۳۸. ۹۵،۲: ۳۹.۹۵، ۲:۴۰. ۷۹ و ۳:۰۳. ۸۶ خط پایان را قطع کردند.
بدین ترتیب در پایان این مسافت، در مجموع تهران مدال طلا را به دست آورد، ملوان بندر انزلی صاحب مدال نقره شد و تیم های پلیمر بوشهر و آب منطقه ای اصفهان به طور مشترک مدال برنز را از آن خود کردند.
در مجموع امتیازی نیز تیم تهران به مقام قهرمانی رسید، ملوان بندر انزلی دوم شد و پلیمر بوشهر و آب منطقه ای اصفهان مشترکا سوم شدند.
زیر ۲۳ سال – ۵۰۰ متر

در این مسابقات اگر چه تیم چکاد موفق شد با زمان ۲:۴۱. ۴۸ از سد اداره بندر بوشهر بگذرد، اما اداره بندر بوشهر با زمان ۲:۴۲. ۸۱ و به لطف کسب زمان بهتر در دور اول در مجموع به مقام نخست رسید تا چکاد به مدال نقره این مسافت بسنده کند. همچنین یاقوت های سرخ ساوه با زمان ۲:۵۷. ۳۴ سوم شدند تا در مجموع دو دور نیز به مدال برنز دست پیدا کنند.
زیر ۲۳ سال – ۲۰۰۰ سال

در این مسافت تیم های رده سنی زیر ۲۳ سال به مصاف هم رفتند که در پایان اداره بندر بوشهر با زمان ۱۳:۲۴. ۳۳ به مقام نخست رسید. پس از این تیم، تیم های چکاد و یاقوت های سرخ ساوه هر یک با زمان ۱۳:۵۲. ۷۵ و ۱۴:۴۹. ۱۶ در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.
شایان ذکر است مسابقات رده سنی زیر ۲۳ سال برای نخستین بار در بخش بانوان برگزارشد

دراگون‌بوت بانوان‌ دراگون‌بوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر