کد خبر: 214871 A

قطر هم شانس پیروزی داشت؛

تیم ملی والیبال جوانان در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به شکست سه بر یک قطر شد.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: در دومین دیدار خود در قهرمانی آسیا موفق به شکست قطرشدیم که سطح بالایی داشت.

به گزارش ایلنا، فرهاد نفرزاده بعد از پیروزی مقابل قطر گفت: قطر تیم بسیار خوبی بود و از کسب پیروزی مقابل این تیم بسیار خوشحالم. بازی در سطح بسیار بالایی برگزار شد و یک والیبال خوب را از ۲ تیم دیدیدم.

وی با بیان اینکه دو تیم ایران و قطر آنقدر یکدیگر را تحت فشار گذاشتند که برنده بازی در امتیازات مختلف جا به جا می‌شد، تصریح کرد: در این بازی حریف هم شانس پیروزی داشت و تمام تلاش خود را کرد، اما ۳ امتیاز را تیم ما به دست آورد و بابت این موضوع خوشحالم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ادامه داد: ایران شرایط سختی را تحمل می‌کند و ما عملا با ۸ بازیکن تاکتیک‌های خود را در زمین پیاده می‌کنیم، چراکه ۲ بازیکن از ۱۰ عضو تیم لیبرو هستند و همین مساله در بسیاری از امتیازات دست‌ما را برای تعویض و تغییر نقشه بسته بود، اما با این حال ۲ بازی خوب را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم هر چه به جلو تر رویم به کیفیت مورد نظر نزدیک‌تر شویم.

سرمربی قطر: والیبال ایران قدرت جهانی است

سرمربی تیم والیبال جوانان قطرگفت: والیبال ایران از قدرت های جهانی است و پیروزی برابر آن کار آسانی نیست. ساتلر تین بعد از شکست مقابل ملی پوشان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا افزود: این اولین بازی ما دراین مسابقات بود و به همین دلیل تمرکز لازم را برای مسابقه نداشتیم. شاگردان من در ست‌اول نمایش خوبی نداشتند، اما ست‌دوم به خودشان آمدند و بازی روند خوبی گرفته بود اما تمام تیم‌ها مشکلاتی در شروع دارند که ما هم جزو همان تیم‌ها بودیم. بازیکنان‌قطر آشنایی خوبی با جو مسابقات نداشتند و به همین دلیل نتوانستند در امیتازات حساسی که می‌شد نتیجه بازی را تغییر دهند و عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان قطر گفت: بازی با ایران در سطح‌بالایی از کلاس‌والیبال برگزار شد و همین قدرت هم از ایران انتظار می‌رفت. والیبال ایران در سطح جهان قدرت محسوب می‌شود و همه این موضوع را می‌دانند و بابت پیروزی‌شان در بازی جا دارد به آنها تبریک بگویم.

تیم ملی والیبال جوانان در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا موفق به شکست سه بر یک قطر شد.

تیم ملی والیبال جوانان فرهاد نفرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر