کد خبر: 216801 A

تکواندوی جایزه بزرگ منچستر؛

مردانی در مرحله نیمه نهایی مقابل جسور بایکازوف از ازبکستان(دارنده مدال طلای بازی های آسیایی ۲۰۱۴) با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد تا به مدال برنز این رقابت ها دست یابد.

سجاد مردانی تکواندو کار وزن به اضافه ۸۰ کیلوگرم کشورمان روز جمعه در مسابقات جایزه بزرگ منچستر انگلیس که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل است، به مدال برنز دست یافت.

به گزارش ایلنا، سومین مرحله مسابقات جایزه بزرگ تکواندو از عصر جمعه به میزبانی انگلیس در شهر منچستر آغاز شد. سجاد مردانی تکواندوکار وزن به اضافه ۸۰ کیلوگرم کار خود را در این رقابت‌ها با برتری مقابل پیوتر هاتوسکی از لهستان(دارنده ۳ مدال برنز قهرمانی اروپا) با نتیجه ۷ بر ۲ آغاز کرد.

وی در ادامه، علی ساری از ترکیه را با نتیجه ۱۱ بر ۳ از پیش رو برداشت و سپس برابر کارلو مولفتا از ایتالیا(قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن و نایب قهرمان جهان) با نتیجه ۱۱ بر ۲ برنده شد.

مردانی در مرحله نیمه‌نهایی مقابل جسور بایکازوف از ازبکستان(دارنده مدال طلای بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴) با نتیجه ۵ بر یک شکست خورد تا به مدال برنز این رقابت‌ها دست یابد. سجاد مردانی با کسب این مدال برنز ۱۴.۴ امتیاز را به سبد اندوخته های خود در رنکینگ المپیک اضافه کرد.

المپیک انگلیس ایتالیا بازی ترکیه تکواندو جهان رقابت لهستان نیمه نهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر