کد خبر: 218874 A

برای حضور در مسابقات جهانی قزاقستان؛

رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان از روز ۱۸ آبان ماه جاری به میزبانی آلماتی قزاقستان آغاز می شود که این پیکارها، اولین مرحله کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل نیز به شمار می رود.

ترکیب نهایی تیم ملی وزنه برداری کشورمان برای حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان، روز شنبه مشخص خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، هشتاد و یکمین دوره رقابت های وزنه برداری قهرمانی جهان از روز یکشنبه ۱۸ آبان ماه جاری به میزبانی آلماتی قزاقستان آغاز می شود که این پیکارها، اولین مرحله کسب سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل نیز به شمار می رود.

به همین جهت، تیم های شرکت کننده علاوه بر معرفی ترکیب نهایی خود می بایست حداکثر اسامی ۶ ورزشکاری که قرار است امتیاز آنها برای کسب سهمیه المپیک محاسبه شود را هم مشخص کنند.

براین اساس، کادر فنی تیم ملی وزنه برداری کشورمان، روز شنبه در نشستی مشترک با رئیس فدراسیون، درباره ترکیب نهایی تیم ملی و مشخص کردن نفراتی که برای کسب سهمیه المپیک وزنه خواهند زد، تصمیم گیری خواهند کرد.

در حال حاضر، مجید عسکری در ۵۶ کیلوگرم، جابر بهروزی و مرتضی رضائیان در ۶۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی و رسول تقیان در ۸۵ کیلوگرم، محسن بهرام زاده و کیا قدمی در ۱۰۵ کیلوگرم و بهداد سلیمی و علیرضا سلیمانی در ۱۰۵ + کیلوگرم، ۹ وزنه برداری هستند که خود را برای حضور در مسابقت جهانی قزاقستان آماده می کنند که از این جمع، یک نفر خط خواهد خورد.

المپیک برزیل تیم ملی جهان رئیس فدراسیون رقابت قزاقستان کادر فنی تیم ملی وزنه برداری مشخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر