کد خبر: 219260 A

لیگ دسته یک تیراندازی آقایان؛

هفته پایانی لیگ دسته یک تیراندازی سلاح‌های بادی آقایان با حضور ۳۶ ورزشکار در استان فارس برگزار شد.

هفته پایانی لیگ دسته یک تیراندازی سلاح‌های بادی آقایان با حضور ۳۶ ورزشکار در استان فارس برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این رقابت‌ها در بخش آقایان و به میزبانی هیئت استان‌فارس و در دو رشته تفنگ و تپانچه، با حضور ۷ تیم هیئت‌قزوین، باشگاه بعثت‌تهران، هیئت‌فارس، ثامن‌الحجج(ع) خراسان‌رضوی، زمزم شیراز، شرکت گاز خراسان‌رضوی و هیئت‌کرمان و به سرداوری کیومرثخسروانی در سالن تیراندازی شهید دستغیب شیراز برگزار شد.

در لیگ دسته یک آقایان ۴ مسابقه در نیم فصل اول، برگزار شد که طی آن تیم ثامن‌الحجج(ع) با مجموع امتیازهای کسب شده توانست در صدر جدول قرار گیرد.

در هفته پایانی لیگ دسته یک آقایان در بخش تیمی رشته تفنگ و تپانچه بادی، تیم‌های هیئت قزوین، ثامن‌الحجج(ع) خراسان‌رضوی و هیئت کرمان توانستند با غلبه بر حریفان خود، پیروز شوند.

در رده‌بندی انفرادی رشته تفنگ بادی، صابر پرستی با امتیاز ۵۹۵ از تامن الحجج(ع) و مسعود مهدی‌زاده با امتیاز ۵۹۵ از زمزم شیراز و مهدی جعفری‌پویا با امتیاز ۵۸۶ از ثامن الحجج(ع) به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در رده‌بندی تپانچه بادی نیز، آرمین مجد با امتیاز۵۷۲ از ثامن‌الحجج(ع) در جایگاه‌اول و مهدی بارانی با امتیاز ۵۷۰از شرکت گاز خراسان‌رضوی در جایگاه‌دوم و ابوالفضل کلهر با امتیاز ۵۶۵از هیئت قزوین در جایگاه سوم این رشته به عنوان نفرات برترمعرفی شدند. در این رقابت تیم هیئت قم در استراحت به سر می‌برد.

لیگ دسته یک تیراندازی سلاح‌های بادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر