کد خبر: 222373 A

قهرمانان المپیک را نابود کردند؛

حضور رضازاده در هر دو پست ریاست فدراسیون و شورای شهر غیرقانونی است. این را از بازرسی کل کشور استعلام کنید که به فرمانداری نامه هم زده اند و وزیر ورزش نیز در جریان است.

دبیر کمیته پیشکسوتان کنفدراسیون وزنه برداری آسیا گفت: رضازاده با معرفی نکردن اعضای ایرانی کنفدراسیون آسیا برای حضور در انتخابات قاره ای، بزرگترین لطمه را به وزنه برداری ایرن زد.

داود علی ملکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب افزود: انتخابات کنفدراسیون آسیا در حالی تا چند هفته دیگر برگزار می شود که رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان، اعضای ایرانی کنفدراسیون آسیا را به مسئولان آسیایی معرفی نکرد و به این ترتیب خیانتی بزرگ را مرتکب شد.

وی ادامه داد: بنده، دبیر کمیته پیشکسوتان و دبیر تحقیقات کمیته آموزش آسیا هستم. دکتر حشمت پور رئیس کمیته آموزش، دکتر پورکاظمی رئیس کمیته پزشکی و دکتر باقری دبیر کمیته پزشکی کنفدراسیون آسیا هستند که اسامی آنها برای حضور در انتخابات آسیا از سوی فدراسیون وزنه برداری اعلام نشده است.

دارنده مدال برنز وزنه برداری جهان در سال ۱۹۷۴ یادآور شد: این کار رضازاده باعثخواهد شد تمامی کرسی های قاره ای کشورمان در کنفدراسیون وزنه برداری آسیا از بین برود. درست همان اتفاقی که برای مهندس هاشمی طباء افتاد.

مربی پیشین تیم ملی در مورد نتایج وزنه برداران ایران در مسابقات جهانی قزاقستان، خاطر نشان کرد: همه چیز مشخص است و نیازی به حرف های بنده نیست. چه طور می شود ملی پوشان کشورمان در المپیک مدال می گیرند، اما در آسیا ناکام می مانند. چه کار کرده اند که تیم نایب قهرمان المپیک به این حال و روز افتاده است؟

ملکی در پاسخ به این سئوال که آیا تغییرات در فدراسیون وزنه برداری را تنها راه حل مشکلات این ورزش می دانید، گفت: صد در صد. اینها ۵ وزنه بردار المپیکی ما را کنار گذاشتند و یا باعثنابودی سعید علی حسینی شدند.

وی افزود: حضور رضازاده در هر دو پست ریاست فدراسیون و شورای شهر غیرقانونی است. این را از بازرسی کل کشور استعلام کنید که به فرمانداری نامه هم زده اند و وزیر ورزش نیز در جریان است.

دبیر کمیته پیشکسوتان کنفدراسیون وزنه برداری آسیا، در پایان تصریح کرد: در حال حاضر هیچ کمیته ای در فدراسیون نداریم. چون همه کارها را یک نفر انجام می دهد. رضازاده خودش را علامه دهر می داند در حالی که یادش رفته به واسطه زحمات مدیران قبلی فدراسیون توانست در جهان و المپیک مدال بگیرد.

المپیک انتخابات ایران بازرسی کل کشور پیشکسوتان تیم ملی حضور در انتخابات شورای شهر قزاقستان وزنه برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر