کد خبر: 222498 A

بازی های ساحلی آسیا - تایلند؛

دو نماینده سامبو ایران در چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیایی تایلند به مصاف حریفان خود رفتند و با غلبه بر آنها مدال برنز خود را قطعی کردند.

دو نماینده سامبو ایران در چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیایی تایلند به مصاف حریفان خود رفتند و با غلبه بر آنها مدال برنز خود را قطعی کردند.

به گزارش ایلنا، در نخستین روز از رقابت های سامبو وحید حسن زاده نماینده وزن منهای ۶۸ کیلو گرم در دور نخست برابر نماینده قزاقستان باخت و حذف شد، اما در ادامه یوسف کریمیان در وزن منهای ۸۲ کیلوگرم سامبو توانست با شکست حریفانی از کشورهای قرقیزستان و ازبکستان ضمن مسجل کردن مدال برنز خود اولین مدال کاروان ورزشی اعزامی ایران را به نام خود ثبت کند و برای رسیدن به فینال تا لحظاتی دیگر به مصاف حریفی از کشور قزاقستان می رود.

همچنین احسان کریمیان برادر یوسف کریمیان دیگر نماینده سامبو ایران در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم با شکست حریفانی از کشورهای ترکمنستان و مغولستان ضمن مسجل کردن مدال برنز خود برای رسیدن به فینال باید با نماینده ای از کشور عراق مبارزه کند.

تیم ایران در این رقابت ها سه نماینده داشت که دو مدال آن تاکنون مسجل شده است.

شایان ذکر است چهارمین دوره بازی های ساحلی آسیایی از روز جمعه ۲۳ آذر ماه با برگزاری مراسم افتتاحیه بطور رسمی آغاز خواهد شد ولی رقابت های برخی رشته ها همچون سامبو و اسکواش دو روز زودتر از برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز شده است.

در دور گذشته رقابت های ساحلی کاروان ورزشی کشورمان تنها موفق به کسب دو مدال طلا شده بود.

ایران بازی تایلند ترکمنستان رقابت عراق قرقیزستان قزاقستان مدال طلا وزن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر