کد خبر: 222626 A

معرفی سرپرست بسکتبال هفته آینده

رییس فدراسیون هایی که امسال دوره چهار ساله آنها تمام می شود، همین امسال انتخابات فدراسیون های شان برگزار خواهد شد، مگر آنهایی که فرصت نباشد.

معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسش از وزیر حق نمایندگان مجلس است، گفت: وزیر ورزش در جلسه دیروز کمیسیون فرهنگی به بخش عمده ای از سئوالات پاسخ داد و تنها سه سئوال ماند که قرار شد در روزهای آینده با نمایندگان بیشتر صحبت کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصرالله سجادی که در حاشیه بازدید از بیستمین دوره جشنواره مطبوعات سخن می گفت، ضمن بیان این مطلب افزود: سئوال کردن نمایندگان یک چیز عادی است و به معنای استیضاح وزیر نیست، سئوال اگر مطرح شد و در کمییسیون پاسخ داده شد و نمایندگان قانع نشدند در صحن علنی مطرح می شود و در صورتی که در آنجا قانع نشوند رای گیری می شود و یک اخطار به وزیر داده می شود که هنوز به آن مرحله نرسیده است.

سجادی ادامه داد: طبیعی است که برخی نکات مبهم باشد و باید در این باره شفاف سازی صورت گیرد. جلسه دیروز در مجلس جلسه خوبی بود.

وی همچنین در مورد وضعیت مدیریت فدراسیون بسکتبال و پایان دوره ۴ ساله محمود مشحون گفت: هفته آینده سرپرست فدراسیون بسکتبال از سوی وزارت ورزش و جوانان معرفی می شود.

سجادی تاکید کرد: رییس فدراسیون هایی که امسال دوره چهار ساله آنها تمام می شود، همین امسال انتخابات فدراسیون های شان برگزار خواهد شد، مگر آنهایی که فرصت کافی نباشد.

به گفته وی، چهار رییس فدراسیون دیگر اواخر بهمن ماه دوره چهار ساله شان تمام می شود و ثبت نام برای ریاست آنها حدود دو ماه انجام خواهد شد و در نظر داریم انتخابات آنها برگزار شود.

معاون وزیر ورزش و جوانان دربخش پایانی سخنان خود گفت: متاسفانه تعامل مناسبی بین قدیمی های ورزش وجود ندارد و امید می رود که تعامل سازنده و خوبی بین همه بخش های ورزش در جهت پیشرفت ورزش کشور ایجاد شود.

استیضاح انتخابات بسکتبال صحن علنی مطبوعات نمایندگان مجلس وزارت ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان فدراسیون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر