کد خبر: 225626 A

بازی های ساحلی آسیا - تایلند؛

قطری ها بازیکنان خوبی دارند. آن‌ها همیشه در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند و تجربه بالایی دارند. با این حال خدا را شکر که توانستیم برنده شویم و به عنوان سرگروه به مرحله بعد برویم.

بازیکن تیم ملی والیبال ساحلی امیدوار است که ایران قهرمان بازی‌های ساحلی تایلند شود.

به گزارش ایلنا، بهمن سالمی پس از پیروزی تیم ب ایران مقابل تیم قطر گفت: این مسابقات سطح بالایی دارند. همه تیم‌ها به اینجا آمده‌اند و مسابقات کیفیت خوبی دارد. موحدی سرمربی ما زحمات زیادی برای این تیم کشیده است.

وی در مورد تیم قطر گفت: قطری ها بازیکنان خوبی دارند. آن‌ها همیشه در مسابقات جهانی شرکت می‌کنند و تجربه بالایی دارند. بازیکن چپ دست آن‌ها مصری است و کیفیت بالایی دارد. با این حال خدا را شکر که توانستیم برنده شویم و به عنوان سرگروه به مرحله بعد برویم.

سالمی در مورد حرکت بازیکن تیم قطر که پس از عقب افتادن خودش را به مصدومیت زد تا بازی را متوقف کند گفت: او از شیوه همیشگی کشورهای عربی استفاده کرد تا وقت کشی کند ولی به لطف خدا این کار هم موثر نبود و ما بازی را بردیم.

بازیکن تیم ملی والیبال سالحی در مورد حریفان آینده ایران گفت: سخت‌ترین حریفان ما چین الف، قزاقستان الف و اندونزی هستند ولی امیدواریم که بتوانیم بهترین جایگاه را در این مسابقات به دست بیاوریم و به مدال طلا برسیم.

ایران بازی تایلند تیم ملی چین شکر قزاقستان قطر کشورهای عربی موحدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر