کد خبر: 226044 A

بازی‌های‌ساحلی‌آسیا - تایلند؛

تیم ملی واترپلوی ساحلی ایران در پنجمین و آخرین دیدار خود در رقابت‌های واترپلوی بازی‌های آسیایی ساحلی تایلند را شکست داد و به نشان نقره دست یافت.

تیم ملی واترپلوی ساحلی ایران در پنجمین و آخرین دیدار خود در رقابت‌های واترپلوی بازی‌های آسیایی ساحلی تایلند را شکست داد و به نشان نقره دست یافت.

به گزارش ایلنا، مردان واترپلوئیست ایران در آخرین دیدار واترپلوی ساحلی در بازی‌های آسیایی تایلند امروز شنبه مقابل میزبان به آب زدند. این دیدار که از ابتدا با نمایش برتر تیم ملی ایران همراه شد در پایان با حساب ۱۸ بر ۷ به سود ملی‌پوشان کشورمان خاتمه یافت.

مردان واترپلوئیست ایران در آغاز این مسابقه با به ثمر رساندن ۷ گل متوالی خیال خود را از پیروزی در این دیدار آسوده کردند و با پیروزی ۱۲ بر ۸ در نیمه نخست و اضافه‌شدن آن به پیروزی ۶ بر ۳ نیمه دوم در مجموع با اختلاف ۱۱ گل تایلند را مغلوب کردند. این پیروزی، چهارمین برد ملی‌پوشان در مقابل یک شکست آن‌ها در این دوره از رقابت‌ها بود. در دیگر دیدارهای امروز هم قزاقستان و کویت به ترتیب مقابل اندونزی و هنگ کنگ به برتری دست یافتند.

تیم ملی ایران با وجود کسب این پیروزی و شکست دادن تیم ملی قزاقستان در روز گذشته، بر حسب تفاضل گل ۳ تیم بالانشین جدول پس از قزاق‌ها به نشان نقره دست یافت. کویتی‌ها هم در رده سوم جای گرفتند.

جدول رده بندی واترپلوی ساحلی در مسابقات آسیایی تایلند(پوکت):

۱ - قزاقستان(مدال طلا)
۲ - ایران(مدال نقره)
۳ - کویت(مدال برنز)
۴ - اندونزی
۵ - تایلند
۶ - هنگ‌کنگ

نتایج کامل تیم ملی واترپلو ساحلی ایران در مسابقات آسیایی تایلند(پوکت):

ایران ۱۹ – هنگ‌کنگ ۶

ایران ۱۶ – اندونزی ۱۰

ایران ۱۵ – کویت ۱۶

ایران ۱۱ – قزاقستان ۹

ایران ۱۸ – تایلند ۷

نتایج کامل پنجمین روز رقابت های واترپلو بازی های آسیایی ساحلی - پوکت:

قزاقستان۲۰ – اندونزی ۳

کویت۱۲ – هنگ کنگ ۵

ایران ۱۸ – تایلند ۷

ایران بازی تایلند تیم ملی ایران جدول رقابت قزاقستان کویت مدال طلا مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر