کد خبر: 226090 A

دوست دارم در ایران مربیگری کنم؛

من قبلا هم اعلام کرده بودم که دوست دارم بعد از پایان دوران قهرمانی‌ام، به مربیگری روی بیاورم و کارم را از مربیگری در ایران شروع کنم. برای این کار نیز باید مرحله به مرحله حرکت کنم…

کاپیتان سابق تیم ملی تکواندو گفت: خبر حضور من در کادر فنی تیم ملی تکواندوی آذربایجان شایعه است و صحت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در روزهای گذشته، خبر رسید که یوسف کرمی احتمالا به کادر فنی تیم ملی تکواندوی آذربایجان می‌پیوندد. سرمربیگری این تیم در حال‌حاضر، برعهده رضا مهماندوست سرمربی پیشین تیم ملی کشورمان و سرمربی سابق تیم ملی چین‌تاپیه است.

یوسف کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در این‌باره اظهار داشت: مهماندوست استاد و مربی بنده بوده و به همین دلیل، احترام زیادی برای وی قائل هستم، اما خبر حضورم در کادر مربیگری تیم ملی تکواندوی‌آذربایجان صحت ندارد.

وی افزود: من قبلا هم اعلام کرده بودم که دوست دارم بعد از پایان دوران قهرمانی‌ام، به مربیگری روی بیاورم و کارم را از مربیگری در ایران شروع کنم. برای این کار نیز باید مرحله به مرحله حرکت کنم تا در عرصه مربیگری هم پیشرفت خوبی داشته باشم.

قهرمان‌سابق تکواندوی‌جهان در ادامه به وضعیت‌کنونی خود اشاره کرد و یادآور شد: در حال‌حاضر، به تحصیل و سایر کارهای شخصی‌ام رسیدگی می‌کنم. البته از تمرین نیز غافل نیستم و به صورت انفرادی تمرین می‌کنم.

دارنده مدال‌برنز تکواندوی‌المپیک ۲۰۰۴ آتن در پایان در مورد تیم ملی تکواندوی کشورمان خاطرنشان کرد: خدا را شکر که نسل جدیدی در تکواندوی‌ایران ظهور کرده و من به عنوان کسی که سال‌ها در خدمت تکواندوی کشورم بودم، برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

المپیک ایران تکواندو تیم ملی جهان چین شکر کادر فنی تیم ملی تکواندوی مربیگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر