کد خبر: 226213 A

دیگران نمی ایستند که ما پیشرفت کنیم؛

این بحثصرفا مربوط به فوتبال نیست و اگر مسئولان سایر رشته های ورزشی نیز توجه خود را نسبت به حوزه خود از دست بدهند قطعا این موضوع به سایر ورزش ها نیز سرایت خواهد کرد.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت: قطعا دیگران نمی ایستند تا فوتبال کشور ما پیشرفت کند و اگر ما با کاهش تلاش و فعالیت در این زمینه روبرو شویم دیگران از ما عبور خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، سید مهدی هاشمی ضمن بیان این مطلب، درباره حذف تیم ملی ایران از لیست بهترین های آسیا گفت: شاید این حذف برای کشور ما سخت و دردآور باشد اما برای کنفدراسیون آسیایی بیشتر بد خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه یادآور شد: قطعا دیگران نمی ایستند تا فوتبال کشور ما پیشرفت کند و اگر ما با کاهش تلاش و فعالیت در این زمینه روبرو شویم دیگران از ما عبور خواهند کرد.

وی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت افزود: این بحثصرفا مربوط به فوتبال نیست و اگر مسئولان سایر رشته های ورزشی نیز توجه خود را نسبت به حوزه خود از دست بدهند قطعا این موضوع به سایر ورزش ها نیز سرایت خواهد کرد.

هاشمی ادامه داد: این موضوع را در بازی های آسیایی هم شاهد بودیم و علیرغم اینکه تعداد طلای بیشتری نسبت به دوره های دیگر کسب کردیم با این حال رتبه کشورمان یک پله پایین آمد و این به معنای فعالیت برخی کشورها در حوزه ورزشی و پیشرفت و عبور آنها از کشورهای دیگر است.

نایب رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر توجه بیشتر مدیران فوتبالی به این حوزه ورزش کشور، خاطرنشان کرد: لازم است با برنامه ریزی دقیق، حرکت های تقویت شده ای را آغاز کنیم تا بتوانیم با یک هم افزایی جهت تقویت، رشد و توسعه ورزش کشور که در نهایت به افزایش سلامت روانی جامعه خواهد انجامید، قدم برداریم.

اسلامشهر بازی تیم ملی ایران رشته های ورزشی رشد و توسعه سلامت فوتبال مجلس شورای اسلامی مهدی هاشمی نماینده مردم تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر