کد خبر: 226270 A

تاوان اجرای قانون را دادیم؛

مسئول همه این اتفاقات دوستانی هستند که در فدراسیون حضور دارند. چرا که آنها برخلاف قانون، نامه‌ای را به فرد خاطی دادند.

داور بین‌المللی بوکس کشورمان گفت: من و پدرم با بستری شدن در بیمارستان، تاوان اجرای قانون و عدالت را پرداخت کردیم.

بابک بردبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درخصوص اتفاق روز جمعه که در جریان مسابقات قهرمانی کشور در بروجرد روی داد، خاطرنشان کرد: در این رقابت‌ها، طبق قانون تنها نفراتی که ۱۹ تا ۴۰ سال دارند، می‌توانند در مسابقات شرکت کنند، اما در روز وزن‌کشی، شخصی با ۴۵ سال سن قصد شرکت در مراسم وزن‌کشی را داشت که با مخالفت پدر بنده که رئیس کمیته اجرایی مسابقات است روبرو شد. این بوکسور می‌خواست برای تیم استان سیستان و بلوچستان مسابقه بدهد، اما طبق قانون اجازه چنین کاری را نداشت.

داور ۳ ستاره بوکس ایران ادامه داد: با این حال که می‌دانستیم کار او غیرقانونی است، اما باز هم با ناطق‌نوری تماس گرفتیم که او در دسترس نبود. از این رو، ناچار شدیم با پسر رئیس‌فدراسیون تماس بگیریم که او نیز اعلام کرد نامه‌ای که این بوکسور از فدراسیون دریافت‌کرده، برای شرکت در قالب تیم استان خودش است و به هیچ عنوان نمی‌تواند در مسابقات قهرمانی کشور حضور پیدا کند.

بردبار یادآور شد: ما نیز صحبت‌های پسر رئیس‌فدراسیون را به او منتقل کردیم که وی با حالتی تهاجمی به ما حمله‌ور شد که در آن لحظه، همه چیز علی‌الظاهر به پایان رسید، اما زمانی که بازی‌ها شروع شد، او به همراه یکی دیگر بارها در طول مسابقات به ما فحاشی کرده و من و پدرم تهدید کردند.

وی در مورد وقوع حادثه تلخی که منجر به بستری شدن خود و پدرش شد، گفت: یعد از پایان مسابقات، به همراه پدرم در محوطه ورزشگاه در حال رفتن به سمت اتوبوس بودیم که در هتل مستقر شویم که ناگهان یک دستگاه اتومبیل پژو سفید رنگ از فاصله حدودا ۶۰ متری و با سرعت زیاد به سمت ما حرکت کرد و به عمد ما را زیر گرفت. راننده خودرو همان بوکسوری بود که پدرم به او اجازه نداد در رقابت ها شرکت کند.

داور ۳ ستاره بوکس کشورمان وضعیت جسمانی پدرش را وخیم توصیف کرد و اظهار داشت: من و پدرم در حال‌حاضر در یمارستان بستری هستیم. متاسفانه حال پدرم اصلا خوب نیست و او را به بخش مراقبت‌های ویژه برده‌اند.

بردبار با بیان اینکه در طول این‌مدت حتی یک نفر از مسئولان‌فدراسیون با وی و پدرش تماسی نگرفته‌اند، ادامه داد: مسئول همه این اتفاقات دوستانی هستند که در فدراسیون حضور دارند. چراکه آنها برخلاف قانون، نامه‌ای را به فرد خاطی دادند.

بردبار در پایان از دستگیری فرد ضارب خبر داد، اما گفت که برادر وی هنوز متواری است.

اتوبوس استان سیستان و بلوچستان ایران بازی بیمارستان پدر پژو خودرو رئیس فدراسیون قانون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر