کد خبر: 226324 A

از سوی رئیس فدراسیون دوومیدانی؛

هادی سپهرزاد و محسن ربانی رکورددار ده‌گانه و هفت‌گانه ایران به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرتابی و مواد ترکیبی منصوب شدند.

هادی سپهرزاد و محسن ربانی رکورددار ده‌گانه و هفت‌گانه ایران به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرتابی و مواد ترکیبی منصوب شدند.

به گزارش ایلنا، افشین داوری، رئیس فدراسیون دوومیدانی طی احکامی جداگانه هادی سپهرزاد و محمد محسن ربانی را به ترتیب به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرتابی و ترکیبی و مدیر فنی ماده‌های پرشی منصوب کرد.

در حکم سپهرزاد آمده است:

نظر به تعهد و سوابق قهرمانی و تجارب ارزنده جنابعالی در ورزش دوومیدانی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرتابی و ترکیبی از تاریخ یک آذر ماه ۹۳ به مدت یک سال منصوب می‌شوید. انتظار داریم در انجام وظایف محول موفق باشید.

حکم ربانی به شرح زیر است:

نظر به تعهد و سوابق قهرمانی و تجارب ارزنده جنابعالی در ورزش دوومیدانی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر فنی ماده‌های پرش از تاریخ اول آذر ماه ۹۳ به مدت یک سال منصوب می‌شوید. انتظار داریم در انجام وظایف محول موفق باشید.

ربانی رکورددار ماده پرش با نیزه ایران در فضای باز با ۵ متر و ۳۶ سانتی‌متر و در داخل سالن با ۵ متر و ۳۰ سانتی‌متر است، ضمن اینکه قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا در سال ۲۰۰۷ اردن و قهرمانی داخل سالن آسیا در سال ۲۰۱۰ تهران را در کارنامه ورزشی خود دارد.

وی جزو ۴۰ ورزشکار تاریخ دوومیدانی ایران است که توانسته در آسیا به مقام قهرمانی دست پیدا کند و اولین پرنده ایران در ماده پرش با نیزه است که توانسته مدال طلا برای ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به دست آورد.

ایران پرنده دوومیدانی رئیس فدراسیون مدال طلا مسابقات قهرمانی آسیا مدیر ماده فنی ربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر