کد خبر: 229601 A

تغییر سرمربی هزینه‌های زیادی داشت؛

کی‌روش فوتبالیست‌ها و توانایی افراد ما را به خوبی می‌داند. اگر فرد جدیدی به کار گرفته شود زمانی طول می‌کشید تا به آگاهی‌های کی‌روش دست یابد به این لحاظ تغییر سرمربی با دستمزد کمتر، ‌ هزینه بیشتری برای ایران داشت.

در حالیکه بسیاری از منتقدان‌ورزشی، مخالف به کارگیری کی‌روش در تیم ملی فوتبال کشور بودند، عضو فراکسیون ورزش‌مجلس با ادامه سرمربیگری کی‌روش موافق است و تاکید دارد که یکی از مشکلات‌ما در ورزش، نبود ثبات مدیریتی است.

به گزارش ایلنا، حسین گروسی ضمن بیان این مطلب تاکید کرد: موافق حضور مجدد کی‌روش در تیم ملی هستم، او به خوبی وضعیت باشگاه‌های ایران را شناخته و می‌تواند وحدت نظر بین گروه‌های مختلف، تیم‌ها و باشگاه‌ها ایجاد کند.

نماینده مردم شهریار، قدس و ملارد در مجلس با بیان اینکه با حضور کی‌روش تیم ملی وضعیت خوبی دارد، ادامه داد: شاید برخی به مبلغ دستمزد کی‌روش انتقادی وارد کنند، اما تغییر سرمربی و به کارگیری مربی‌خارجی دیگر هزینه‌های دیگری داشت.

گروسی تصریح کرد: کی‌روش، فوتبالیست‌ها و توانایی افراد ما را به خوبی می‌داند. اگر فرد جدیدی به کار گرفته شود زمانی طول می‌کشید تا به آگاهی‌های کی‌روش دست یابد به این لحاظ تغییر سرمربی با دستمزد کمتر، ‌ هزینه بیشتری برای ایران داشت.

وی اعتقاد دارد که بی‌ثباتی و تغییر و تحول دائم در تیم ملی آسیب‌های زیادی به تیم وارد می‌کند و سطح تیم ملی در جهان را کاهش می‌دهد.

گروسی به تیم‌های موفق دنیا اشاره کرد و به خانه‌ملت گفت: تیم منچستر، ۲۷ سال با یک سرمربی کار کرد و ثبات مدیریتی در این تیم باعثشد نتایج خوبی کسب کند. ثبات مدیریت را باید الگوی کار در حوزه‌های ورزشی قرار دهیم تا نتیجه بگیریم.

این نماینده با وجود اینکه با حضور مربی‌داخلی در تیم ملی مخالف نیست، ‌ توضیح داد: شاید بسیاری از مربی‌های‌داخلی به لحاظ فنی در سطح کی‌روش باشند، اما نمی‌توانند وحدت بین اعضای تیم ملی ایجاد کنند و همین بحثباعثمی‌شود موافق حضور مجدد کی‌روش در تیم ملی باشیم تا به نتیجه‌ای بهتر دست یابیم.

ایران تیم ملی تیم ملی فوتبال جهان خانه ملت دستمزد گروه های مختلف مشکلات نماینده مردم روش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر