کد خبر: 229812 A

شعار علیه ملی‌پوشان را نمی‌پسندم؛

پنالتی ما گل نشد و چند موقعیت خوب را از دست دادیم و همچنین دیروز طالب لو روز بسیار خوبی داشت. امیدوارم که بتوانیم در بازی های آینده نیز در نتیجه گیری موفق باشیم.

مدیرعامل استقلال می‌گوید شعارها و برخوردهای روز گذشته در بازی تیم‌های استقلال و راه‌آهن زیبنده فوتبال ایران نبوده است.

به گزارش ایلنا، بهرام افشارزاده پیش از سفر به عربستان درباره بازی تیمش برابر راه آهن گفت: بازیکنان ما بازی خوبی ارائه کردند و می توانستند با تعداد گلهای بیشتری حریفمان را شکست دهند. پنالتی ما گل نشد و چند موقعیت خوب را از دست دادیم و همچنین دیروز طالب لو روز بسیار خوبی داشت. امیدوارم که بتوانیم در بازی های آینده نیز در نتیجه گیری موفق باشیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره شعارهای هواداران در پایان بازی روز گذشته، افزود: ما در بازی های گذشته نتایج خوبی کسب نکرده بودیم و طبیعی است که هواداران نگران شرایط تیم باشند اما کانون هواداران در بازی های گذشته علی رغم کسب نتایج ضعیف به خوبی توانستند از ایجاد فضای توهین و شعارهای ناپسند جلوگیری کنند اما روز گذشته شاهد بودیم متاسفانه عده قلیلی از هواداران علیه بازیکنان ملی پوش، جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران و کی روش شعارهایی دادند. در این جا وظیفه خود می دانم که بگویم این شعارها و برخوردها زیبنده فوتبال کشورمان نیست و ما در باشگاه استقلال این گونه رفتارها را نمی پسندیم و محکوم می کنیم.

وی ادامه داد: احترام به همه ارکان فوتبال خصوصا سرمربی تیم ملی و همه ملی‌پوشان عزیز واجب است. حال شاید عده‌ای به نحوه بازی و یا آمادگی ملی‌پوشان استقلال انتقاداتی داشته باشند، اما کسی اجازه ندارد این انتقادات را با زبان ناسزا و تهمت بیان کند و یا بازیکنان را بی غیرت خطاب کند.

افشارزاده در پایان درباره سفرش به عربستان به سایت استقلال گفت: عازم سفری به عربستان جهت برگزاری اجلاس هیات اجرایی بازی های همبستگی کشورهای اسلامی هستم و ان شاءالله روز جمعه به ایران باز خواهم گشت.

باشگاه استقلال بهرام افشارزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر