کد خبر: 234827 A

دور رفت لیگ برتر کریکت؛

قرار است دور برگشت لیگ کریکت اواخر سالجاری برگزار شود تا بهترین‌ها به اردوی تیم‌های ملی بزرگسالان و زیر ۱۹ سال کشورمان فراخوانده شوند.

دور رفت از دومین دوره مسابقات لیگ برتر کریکت باشگاه‌های ایران که در ایرانشهر جریان داشت با قهرمانی تیم قدرتمند منطقه آزاد چابهار به پایان رسید.

به گزارش ایلنا، این مسابقات در دو زمین مجزا در کارخانه بافت بلوچ شهرستان ایرانشهر و با حضور ۷ تیم برگزار شد. در دور هفتم و پایانی این مسابقات تیم منطقه آزاد چابهار در دیداری حساس و سرنوشت ساز با نتیجه ۱۲۳ بر۱۲۷ نماینده سراوان را شکست داد و با ۱۲ امتیاز عنوان قهرمانی دوررفت را کسب کرد. نماینده چابهار که سودای قهرمانی مجدد را در سر می پروراند، در دور رفت دومین دوره لیگ برتر کریکت باشگاه‌های ایران سیمایی پرقدرت داشت و موفق شد با صلابت تمام عنوان قهرمانی را به نام خود بنویسد و بالاتر از دیگر مدعیان در صدر جدول بایستد.

این تیم در نخستین دوره لیگ‌برتر کریکت باشگاه‌های ایران که سال گذشته برگزار شد، عنوان قهرمانی را تصاحب کرده بود. در دیگر دیدارهای روز پایانی، تیم‌های ورزش و جوانان ایرانشهر و زاهدان مقابل حریفان به پیروزی رسیدند و نهایت در پایان دور رفت پس از منطقه آزاد چابهار تیم‌های سراوان با ۱۰ و دنا اسپرت تهران با ۷ امتیاز دوم و سوم شدند در این مسابقات ۷ تیم حضور داشتنداین مسابقات و رقابتهای دور برگشت جنبه انتخابی تیمهای ملی بزرگسالان و جوانان زیر ۱۹ سال را دارد. قرار است این تیمها در سال ۲۰۱۵ در رقابتهای آسیایی حضور یابند، به همین دلیل محمود رشید دار سرمربی پاکستانی تیمهای ملی کریکت کشورمان در ایرانشهر حضور داشت و مسابقات را با دقت تمام رصد کرد. همچنین یوسف رییسی دستیار محمود رشید دار نیز در ایرانشهر حضور داشت.

در این راستا انجمن کریکت تیمهای شرکت کننده را ملزم کرده که حتما در این مسابقات از سه بازیکن رده سنی جوانان در ترکیب اصلی خود استفاده کنند. انجمن کریکت در امر برگزاری این مسابقات تلاش گسترده ای را صورت داده که جادارد از زحمات بی وقفه مهندس افشین حیدری رییس وسعید بهروزی دبیر این انجمن قدردانی شود.

قرار است دور برگشت لیگ کریکت اواخر سالجاری برگزار شود تا بهترین‌ها به اردوی تیم‌های ملی بزرگسالان و زیر ۱۹ سال کشورمان فراخوانده شوند.

لیگ برتر کریکت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر