کد خبر: 238952 A

شعبانی خبر داد:

رقابت‌های کبدی قهرمانی جوانان آسیا در دو بخش آقایان و بانوان طی روزهای ۲۴ لغایت ۳۰ بهمن ماه در شهر گرگان برگزار خواهد شد

سرمربی تیم ملی کبدی استاندارد جوانان ایران اسامی ۱۷ بازیکن را برای اردوی جزیره قشم اعلام کرد.

به گزارش ایلنا، دومین اردوی آماده‌سازی تیم ملی کبدی جوانان ایران به منظور حضوری پر قدرت در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا که بهمن ماه امسال در گرگان برگزار می‌شود از روز سه‌شنبه ۱۶ دی‌ماه به مدت ۱۰ روز در جزیره قشم برگزار خواهد شد.

سرمربی تیم ملی جوانان ایران با اعلام این خبر گفت: پس از برگزاری نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی که با حضور ۲۶ بازیکن در گرگان برگزار شد بازیکنان را در اختیار باشگاه‌های خود قرار دادیم تا در رقابت‌های لیگ‌برتر حضور پیدا کنند و پس از یک استراحت ۵ روزه از بین ۲۶ بازیکن اردوی اول ۱۷ بازیکن به دومین اردوی تیم ملی فرا خواندیم تا در جزیزه قشم تمرینات مان را دنبال کنیم.

شعبانی در ادامه گفت: ۴۰ روز تا زمان آغاز رقابت‌های کبدی قهرمانی جوانان آسیا در گرگان بیشتر فرصت نداریم و در این مدت تمرکز کادر فنی تیم ملی بر روی مسائل‌تاکتیکی و هماهنگی تیمی معطوف شده است. خوشبختانه بازیکنان به لحاظ آمادگی با توجه به اینکه در چند مرحله از رقابت‌های جوانان کشور و همچنین لیگ برتر حضور داشتند از شرایط مطلوبی برخوردارند و امیدواریم تا زمان شروع مسابقات بازیکنان حاضر در ادرو به آمادگی کامل برسند.

شعبانی در پایان گفت: براساس قوانین‌جهانی و آسیایی ۱۲ بازیکن برای مسابقات انتخاب خواهند شد و نفراتی که عملکرد بهتری در تمرینات داشته باشند می‌توانند در لیست نهایی تیم ملی قرار بگیرند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به دومین اردوی تیم ملی بدین شرح است:
محمد ملاک، رضا کتولی نژاد، محسن مقصودلو جعفری، حسین برزگری، محمدرضا داودزاده، علی قربانی، جعفر عطیقی، مهدی مقصودلو، سید مهدی حسینی، مجید مومنی، پوریا شهرکی، فرزاد رسایی‌کیا، امین طهماسبی، مرتضی کولیوند، محمد بابا علی، مهدی قوامی و سجاد قاسمی

کادر فنی:
محمد شعبانی سرمربی
ذکریا محبعلی مدیر فنی
رضا کمالی مقدم مربی
محسن شهرکی مربی
ناصر رومیانی مربی
محمد ناصری مربی بدنساز

رقابت‌های کبدی قهرمانی جوانان آسیا در دو بخش آقایان و بانوان طی روزهای ۲۴ لغایت ۳۰ بهمن ماه در شهر گرگان برگزار خواهد شد.

تیم‌ملی‌کبدی جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر