کد خبر: 238979 A

نفت در بازی رفت ما را اذیت کرد؛

تیم نفت آبادان در بازی رفت هم خیلی ما را اذیت کرد، در این مسابقه هم نفتی ها برای کسب پیروزی به میدان می‌آیند.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام گفت: یقینا بازی سختی را مقابل نفت آبادان خواهیم داشت اما باید تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا با استفاده از شرایط میزبانی پیروز شویم.

مصطفی هاشمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، با اشاره به دیدار حساس تیم های مهرام و نفت آبادان که از هفته پانزدهم لیگ برتر فردا دوشنبه در سالن ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد بیان داشت: تیم نفت آبادان در بازی رفت هم خیلی ما را اذیت کرد. در این مسابقه هم نفتی ها برای کسب پیروزی به میدان می آیند ما هم ضمن احترام به این تیم تلاش خود را انجام می دهیم تا پیروز شویم.

وی افزود: مطمئنا جدال مهرام با نفت بازی نزدیکی از سوی هر دو تیم خواهد بود چرا که هر دو تیم جزو صدرنشین های لیگ هستند، به همین دلیل هم می گویم این مسابقه را نمی توان پیش بینی کرد. مطمئنا همانطور که ما این تیم را مورد آنالیز قرار داده ایم آنها نیز ما را مورد ارزیابی قرار داده اند و باید حواس مان جمع باشد.

سرمربی تیم بسکتبال مهرام در خصوص اینکه با پیروزی مقابل نفت آبادان صدرنشین لیگ برتر خواهند شد بیان داشت: ما تا روز پایانی لیگ راه درازی را پیش رو داریم مهم این است ما تمرکز خود را روی این مسابقه بگذاریم و بازی به بازی پیش برویم مابقی اتفاقات برای صدرنشینی به مسابقات آینده بستگی دارد ضمن اینکه تا پایان رقابت های لیگ برتر زمان زیادی مانده است و از هم اکنون نمی توان گفت چه تیمی قهرمان خواهد شد.

بازی بسکتبال رقابت های لیگ برتر لیگ برتر نفت نفت آبادان ورزشگاه آزادی تیم رفت اذیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر