کد خبر: 239119 A

با عقد قرارداد رسمی صورت گرفت؛

با مصدومیت جوردی باربرای اسپانیایی و جدایی وی از تیم والیبال میزان؛ پتکویچ در کنار مهدی مهدوی در پست پاسور در خدمت تیم والیبال میزان خواهد بود.

ولادو پتکویچ پاسور تیم ملی صربستان با امضای قراردادی رسما به تیم والیبال میزان پیوست.

به گزارش ایلنا، ولادو پتکویچ پاسور تیم ملی صربستان صبح امروز یکشنبه با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه پیراهن شماره ۱۷ تیم میزان را بر تن کرد.

پتکوویچ بازیکن والیبال اهل صربستان سابقه بازی در لیگ های برتر اسلوونی، جمهوری فدرال یوگسلاوی، کره جنوبی، صربستان و ایتالیا را در کارنامه دارد.

همچنین او در بازی‌های برترین های لیگ اروپا به عنوان بهترین پاسور دوره انتخاب و در بازیهای مقدماتی المپیک لندن به عنوان دومین پاسور خوب برگزیده شد. سابقه حضور وی در ایران به سال ۲۰۱۲ و حضور در تیم کاله مازندران و سپس شهرداری ارومیه برمی‌گردد.

احسان حلمی مدیر عامل باشگاه میزان در مراسم اعطای پیراهن پتکویچ برای وی آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت: امیدواریم تیم والیبال در نیم فصل دوم بتواند خواسته های هواداران و والیبال دوستان خراسان را جامه عمل پوشاند.

رضا مومنی سرمربی تیم والیبال میزان نیز خرید پتکویچ را با توجه به مصدومیت جوردی باربرا برای تیم لازم و ضروری دانست و افزود: با توجه به توانایی این بازیکن و آشنایی به فضای والیبال ایران امیدواریم وی به تیم کمک کند.

گفتنی است، با مصدومیت جوردی باربرای اسپانیایی و جدایی وی از تیم والیبال میزان؛ پتکویچ در کنار مهدی مهدوی در پست پاسور در خدمت تیم والیبال میزان خواهد بود.

ولادو پتکویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر