کد خبر: 241782 A

برای مسابقات جهانی لهستان؛

حسین توکلی سرمربی تیم وزنه برداری جوانان کشورمان را برای حضور در رقابت های وزنه برداری جوانان جهان که ۱۶ تا ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ در وروکلای لهستان برگزار می شود، آماده می کند.

دور دوم اردوی تیم وزنه برداری جوانان ایران برای حضور در مسابقات وزنه برداری قهرمانی جوانان جهان از فردا(سه شنبه) با حضور ۱۶ وزنه بردار آغاز خواهد شد.

به گزارش ایلنا، مهدی جعفرزاده و مهدی کردی(تهران)، میلاد رشیدی(کرمانشاه)، رضا زارعی(فارس)، ایوب موسوی، رضا دهدار و علیرضا دهقان(خوزستان)، علی میری(آذربایجان غربی)، امیرحسین فضلی، علیرضا رحمانی و معین اسکو(مازندران)، میلاد موسی نسب، سعید رضازاده و پیمان جان(اردبیل)، ایمان فروتن نیا(گلستان) و رسول نادری(اصفهان) ۱۶ وزنه برداری هستند که باید فردا با حضور در کمپ تیم های ملی خود را به مربیان تیم وزنه بردری جوانان معرفی کنند.

دور نخست اردوهای تیم وزنه برداری جوانان ۲۶ آذر تا ۱۰ دی ماه در کمپ تیم های ملی وزنه برداری برگزار شد.

حسین توکلی سرمربی تیم وزنه برداری جوانان ایران که این روزها سید مهدی پانزوان را به عنوان دستیار در کنار خود می بیند تیم جوانان کشورمان را برای حضور در رقابت های وزنه برداری جوانان جهان که ۱۶ تا ۲۳ خرداد ماه ۱۳۹۴ در وروکلای لهستان برگزار می شود، آماده می کند.

آذربایجان غربی اصفهان ایران تیم های ملی جهان دی ماه رقابت لهستان وزنه برداری جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر