کد خبر: 241878 A

هفته هفدهم لیگ‌ملی‌بسکتبال؛

پتروشیمی بندر امام با این برتری ۲۹ امتیازی شد و بالاتر از مهرام ۲۸ امتیازی در صدر جدول قرار گرفت. دانشگاه آزاد هم با این شکست ۲۶ امتیازی باقی‌ماند تا در رتبه سوم جدول رده‌بندی لیگ ملی والیبال قرار بگیرد.

دیدار حساس هفته‌هفدهم لیگ ملی بسکتبال بین پتروشیمی بندرامام و دانشگاه ‌آزاد در لحظات پایانی به سود میزبان به پایان رسید تا پتروشیمی در صدر جدول رده‌بندی لیگ قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار تیم‌های بسکتبال پتروشیمی بندرامام و دانشگاه آزاد در حالی امروز برگزار شد که شاگردان مهران شاهین‌طبع برای جبران شکست هفته‌پیش مقابل مهرام به سالن اندیشه بندرامام آمده بود.

پتروشیمی بازی را بهتر از حریف ‌آغاز کرد و در کوارتر نخست با نتیجه ۲۰ بر ۱۳ به برتری رسید. تیم میزبان در کوارتر دوم هم برتری‌اش را دیکته کرد و با حساب ۲۴ بر ۱۲ حریفش را شکست داد تا با حساب ۴۴ بر ۲۵ پیش بیفتد.

داستان کوارتر سوم متفاوت بود. دانشگاه‌آزاد در این کوارتر بهتر از میزبان ظاهر شد و در پایان با امتیاز ۲۵ بر ۲۲ به پیروزی رسید. در کوارتر چهارم هم این دانشگاه‌آزاد بود که با در دست‌گرفتن جریان بازی امتیازات عقب افتاد را جبران کرد و دو تیم در لحظات پایانی پابه‌پای هم پیش رفتند، اما در نهایت این شاگردان مهران حاتمی بودند که با توپ‌ربایی تماشایی محمد جمشیدی از جواد داوری در لحظات پایانی مسابقه، این دیدار را با حساب ۹۱ بر ۸۷ به سود خود خاتمه دادند.

پتروشیمی بندر امام با این برتری ۲۹ امتیازی شد و بالاتر از مهرام ۲۸ امتیازی در صدر جدول قرار گرفت. دانشگاه‌آزاد هم با این شکست ۲۶ امتیازی باقی‌ماند تا در رتبه‌سوم جدول رده‌بندی لیگ ملی والیبال قرار بگیرد.

در دیگر دیدارهای امروز ثامن‌مشهد ۷۸ بر ۸۷ از مهمانش پالایش نفت‌آبادان شکست خورد و الماس‌هفت قزوین‌ هم در خانه پتروشیمی‌ماهشهر به برتری ۶۸ بر ۵۸ رسید.

همچنین شهرداری گرگان نیز مقابل پمینای اصفهان تن به شکست ۸۰ بر ۶۲ داد تا ۱۶ امتیازی شود و در جایگاه ششم جدول قرار بگیرد. گرگانی‌ها هم با ۱۵ امتیاز جایگاه هفتم را به خود اختصاص داده‌اند.

دانشگاه آزاد پتروشیمی بندرامام لیگ ملی بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر