کد خبر: 242111 A

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام:

جای اقتصاد در ورزش ایران خالی است و با شکل گیری این بخش می توان خود اتکایی لازم را در ورزش ایجاد و از آن طرف منابع دولتی را کاهش داد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: جای اقتصاد در ورزش ایران خالی است و با شکل گیری این بخش می توان خود اتکایی لازم را در ورزش ایجاد و از آن طرف منابع دولتی را کاهش داد.

به گزارش ایلنا، محسن رضایی در جلسه امضای تفاهم نامه کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام با وزارت ورزش و جوانان گفت: خواست نظام جمهوری اسلامی ایران توجه به سیاست های کلان کشور است و وزارت ورزش و جوانان در پی اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در امر ورزش است.

وی خاطرنشان کرد: کمیسیون چشم انداز و امور نخبگان مجمع تشخیص مصلحت نظام می تواند دو نوع ارتباط با وزارت ورزش و جوانان داشته باشد. یکی برای تحقق اهداف سند چشم انداز به عنوان یک سند ملی تا بر این اساس شاخص های ۱۴۰۴ امور کشور شکل بگیرد و نوع دیگر در بخش سیاست های کلی ورزش است که این برنامه گام مهمی برای سند چشم انداز خواهد بود.

وی در عین حال افزود: سیاست های کلان وزارت ورزش و جوانان بسیار مهم است و اقدامات خوبی نیز در این وزارتخانه آغاز شده است و جا دارد از مسئولان وزارت ورزش و جوانان به منظور عملیاتی کردن چارچوب های سخنان مقام معظم رهبری قدردانی کنم.

رضایی خاطرنشان کرد: باید به دنبال درآمدهای پایدار در ورزش باشیم و اقتصاد ورزش می تواند حتی به اقتصاد ملی هم کمک کند. به نظر می رسد ما به اقتصاد ورزش نیاز داریم.

این نشست با حضور وزیر ورزش و جوانان همراه بود.

اقتصاد ایران تشخیص مصلحت نظام سند چشم انداز مجمع تشخیص مصلحت نظام محسن رضایی مقام معظم رهبری منویات مقام معظم رهبری وزارتخانه وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر