کد خبر: 243994 A

بازرسان می‌توانند همه امور را بررسی کنند؛

بازرس می تواند بر همه امور فدراسیون نظارت داشته باشد و شما به عنوان بازرسان فدراسیون با اشراف کامل نسبت به اساسنامه و آئین نامه فدراسیون می توانید همه امور را بررسی کنید.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان بر سالم سازی محیط اداری در همه زمینه های مالی و اجرایی تاکید کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان در ایجاد سلامت اداری با فردی تعارف ندارد.

به گزارش ایلنا، سید نصرالله سجادی در جلسه‌ای با بازرسان فدراسیون‌های ورزشی افزود: بازرس می‌تواند بر همه امور فدراسیون نظارت داشته باشد و شما به عنوان بازرسان فدراسیون با اشراف کامل نسبت به اساسنامه و آئین نامه فدراسیون می توانید همه امور را بررسی کنید.

سجادی گفت: بازرسین باید در جلسات هیات رئیسه شرکت کنند زیرا تصمیم گیری های کلان و برنامه های مهم فدراسیون در این جلسات اتفاق می افتد.

وی درعین حال اظهار داشت: یکی از راه های سالم سازی محیط اداری در همه زمینه های مالی و اجرایی بازرسی است، ما برای اجرای این مهم و توسعه سلامت اداری با هیچ فردی تعارف نداریم.

معاون وزیر به گزارش های تکراری برخی ناظران در مجامع عمومی فدراسیون ها اشاره کرد و افزود: بازرسان باید زمان زیادی را برای تهیه گزارش های صرف کنند.

سجادی درعین حال گفت: وزرات ورزش و جوانان از ۳۰ دی تا ۲۰ اسفند ماه برگزاری مجامع عمومی فدراسیون ها را در دستور کار دارد و در این مجامع چندین دستورالعمل نظیر ارائه گزارش عملکرد، گزارش بازرس، حسابرس، خزانه دار و همچنین برنامه‌های تقویمی که می خواهیم برای سال ۹۴ داشته باشیم را پیگیری خواهیم کرد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان افزود: بازرسین همچنین باید بر مسافرت های برون مرزی در فدراسیون های ورزشی نظارت داشته باشند.

سجادی تاکید کرد: بازرسان نباید در انجام وظایف شان با فردی تعارف داشته باشند و برای حفظ سلامت کاری نباید کار بازرسی را با تعارف پیش برد.

وی ادامه داد: باید برامور فدراسیون ها نظارت داشته باشید و ایرادات را به وزارت ورزش و جوانان انتقال دهید و توجه داشته باشید که بازرسی مچ گیری نیست بلکه نظارت است.

در ادامه این نشست بازرسان فدراسیون ها به ارائه پیشنهادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

تصمیم گیری های سلامت معاون وزیر ورزش و جوانان وزارت ورزش و جوانان فدراسیون امور سجادی اداری بازرسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر