کد خبر: 247041 A

در دومین روز مسابقات اسکواش جوانان آسیا؛

تیم ایران ساعت ۱۷ فردا(جمعه ۱۰ بهمن) در مرحله یک‌چهارم پایانی این رقابت ها مقابل هندوستان، یکی از مدعیان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها قرار می‌گیرد.

تیم جوانان اسکواش ایران با برتری مقابل عراق راهی مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات اسکواش قهرمانی جوانان آسیا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، تیم ملی اسکواش جوانان ایران صبح امروز(پنجشنبه ۹ بهمن‌) در سالن اسکواش «بوکیت جلیل» کوالالامپور مالزی به مصاف تیم عراق رفت و با نتیجه ۳ بر صفر این تیم را شکست داد.

سجاد زارعیان نخستین بازیکن تیم ایران بود که مقابل فیصل عصیم خودهیر از عراق قرار گرفت و با برتری ۳ بر صفر حریف‌اش را شکست داد. پس از برتری زارعیان نوبت به علیرضا شاملی رسید تا او هم با همین نتیجه عبدالکریم سابح را از پیش رو بردارد و تیم کشورمان را در آستانه پیروزی قرار دهد. فرزان حبیب‌پور هم با برتری ۳ بر یک مقابل هاشم عبدالله، ‌ صعود ایران به جمع ۸ تیم برتر آ‌سیا را قطعی کرد.

تیم ایران ساعت ۱۷ فردا(جمعه ۱۰ بهمن) در مرحله یک‌چهارم پایانی این رقابت ها مقابل هندوستان، یکی از مدعیان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها قرار می‌گیرد. در دیگر دیدارهای این مرحله پاکستان به مصاف کویت می‌رود، هنگ‌کنگ و اردن به دیدار هم‌ می‌روند و سنگاپور هم مالزی را پیش رو دارد.

تیم ملی اسکواش جوانان ایران پیش از دیدار با عراق، در مرحله گروهی برابر تیم‌های اندونزی و هنگ‌کنگ به ترتیب صاحب یک پیروزی و یک شکست شده بود.

تیم ملی‌ اسکواش جوانان بوکیت جلیل کوالالامپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر