کد خبر: 248414 A

تمرکز ما روی ورزش همگانی است؛

درورزش کارگری بیشتر تمرکز ما روی ورزش همگانی است تا قهرمانی، خود ما روی ورزش همگانی و بانوان تمرکز کرده ایم و این دو حوزه در اولویت کارمان قرار گرفته است.

سرپرست فدراسیون کارگری گفت: در حوزه ما عمدتا ورزش قهرمانی را پیگیری نمی‌کنیم و بیشتر تمرکز ما روی ورزش همگانی است.

احمد حسین‌زادگان در گفت‌وگو با ایلنا با اشاره به قرار گرفتن فدراسیون ورزش‌کارگری زیر مجموعه معاونت‌همگانی وزارت‌ورزش بیان داشت: در ورزش کارگری بیشتر تمرکز ما روی ورزش همگانی است تا قهرمانی، خود ما روی ورزش همگانی و بانوان تمرکز کرده‌ایم و این دو حوزه در اولویت کار ما قرار گرفته است. الان هم که زیر مجموعه معاونت‌همگانی وزارت ورزش قرار گرفته‌ایم اطاعت می‌کنیم.

سرپرست فدراسیون کارگری ادامه داد: بنا به خواسته مخاطبان در ورزش‌کارگری در تمامی حوزه‌ها ورود می‌کنیم و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری برای توسعه ورزش‌همگانی ما روی رشته‌هایی مانند پیاده‌روی برنامه کامل‌تری خواهیم داشت، البته این موضوع دلیل نمی‌شود از فعالیت در رشته‌های دیگر غافل شویم. جامعه کارگری رشته‌های مختلف ورزشی را می‌طلبد که ما هم سعی می‌کنیم سال آینده با تمام توان در این زمینه کار کنیم.

وی افزود: باید در کنار مراکز استان‌ها به ورزش روستاییان نیز توجه ویژه‌ای داشته باشیم. در همین زمینه نیز جشنواره بومی - محلی را هر ساله برگزار می‌کنیم، حتی قرار است با همکاری بانک‌رفاه، توسعه و تعاون و حمایت‌های وزارت کار یک‌سری مسابقات را در استان‌های مختلف کشور تحت عنوان جشنواره برگزاری کنیم که البته اولویت ما بازی‌های بومی و محلی است.

حسین‌زادگان: ظرفیت خوبی در ورزش کارگری وجود دارد و خواسته من از مسوولان این است که در این زمینه توجه لازم را داشته باشند. پتانسیل خوبی در ورزش کارگری وجود دارد که می‌تواند حتی به ورزش قهرمانی هم کمک کند.

استان های مختلف کشور بازی پیاده روی جامعه رشته های مختلف ورزشی مقام معظم رهبری وزارت ورزش ورزش کارگری همگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر