کد خبر: 251615 A

با صدور اطلاعیه‌ای صورت گرفت؛

رفتارهای غیر اخلاقی و ناشایست عده‌ای در مراسم افتتاحیه پیست شبانه شمشک که توسط بهره‌بردار برگزار شد٬ بدون اطلاع و هماهنگی با این شرکت بوده و مورد اعتراض و قطعا برخورد قرار خواهد گرفت.

شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با صدور اطلاعیه‌ای، رفتارهای غیر اخلاقی و اعمال خلاف قانون عده‌ای را در مراسم افتتاحیه پیست شبانه شمشک محکوم کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، این شرکت با صدور اطلاعیه‌ای رفتارهای غیر اخلاقی در مراسم افتتاح پیست شبانه شمشک را محکوم کرد

در متن این اطلاعیه آمده است: " رفتارهای غیر اخلاقی و ناشایست عده‌ای در مراسم افتتاحیه پیست شبانه شمشک مورخه ۱۶ بهمن امسال که توسط بهره‌بردار برگزار شد٬ بدون اطلاع و هماهنگی با این شرکت بوده و مورد اعتراض و قطعا برخورد قرار خواهد گرفت.

این شرکت مخالف هرگونه رفتارهای غیر اخلاقی و خارج از عرف و شرع در نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده، هست و خواهد بود. شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی با حمایت از اقدامات مقامات انتظامی و قضایی، خواستار برخورد با خاطیان و هنجارشکنان است.

همچنین از حسن نیت و همکاری نیروی‌انتظامی در ایجاد امنیت در اماکن عمومی کمال تشکر را داشته و اعلام می‌دارد با جدیت تمام با خاطیان بر اساس قانون و مقررات رفتار خواهیم کرد. "

قانون نظام مقدس جمهوری اسلامی نیروی انتظامی شرکت اطلاعیه اخلاقی رفتارهای پیست شمشک افتتاحیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر