کد خبر: 253210 A

دیگر در وزارت ورزش مسئولیتی ندارم؛

بنده سرباز ورزش هستم و هر جا که به من تکلیف شود انجام وظیفه می کنم. جناب وزیر از من خواستند تا در این مسئولیت به ورزش تهران خدمت کنم و بنده هم این مسئولیت را پذیرفتم.

مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان تهران اولویت خود را در این مسئولیت جدید ایجاد همدلی و وفاق در تمامی ارکان ورزش استان تهران عنوان کرد و گفت: باید تلاش کنیم تا ورزش تهران را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

حمید رضا گرشاسبی در گفتگو با خبرنگار ایلنا ضمن بیان این مطلب در خصوص بازگشت اش به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران گفت: بنده سرباز ورزش هستم و هر جا که به من تکلیف شود انجام وظیفه می کنم. جناب وزیر از من خواستند تا در این مسئولیت به ورزش تهران خدمت کنم و با توجه به شناختی که پیش از این از کار در این مجموعه داشتم این مسئولیت را پذیرفتم.

گرشاسبی یادآور شد: بنده پیش از این در دوره ریاست آقایان تقی زاده و مددی، معاون مدیرکل تربیت بدنی استان تهران بودم و از هر نظر با وضعیت و تنگناها و مشکلات این استان آشنایی دارم ولی امیدوارم با وفاق و همدلی در تمامی ارکان ورزش استان تهران و تعامل با ارگان ها و دستگاه های اجرایی بتوانیم تحولی در ورزش استان تهران به عنوان پایتخت ورزش کشور ایجاد کنیم.

وی در مورد اینکه آیا همچنان به فعالیت خود در مسئولیت قبلی به عنوان مدیر کل حوزه وزارتی وزیر ورزش ادامه خواهد داد یا نه گفت: با توجه به مشغله ای که در استان تهران خواهم داشت تصور نمی کنم بتوانم بطور همزمان در هر دو مسئولیت فعالیت کنم از همین رو دیگر در حوزه وزارتی مسئولیتی نخواهم داشت.

گرشاسبی که در حاشیه دیدار شب گذشته نفت تهران و الجیش قطر با خبرنگار ایلنا سخن می گفت درباره فوتبال تهران گفت: خوشحالم که یکی از تیم های ریشه دار پایتخت امروز موفق شد مجوز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را بدست آورد و بنده هم به عنوان یک علاقمند وظیفه خود دانستم برای حمایت از تیم نفت به ورزشگاه بیایم و امیدوارم تیم منصوریان در بازی های آینده نیز بتواند نماینده ای شایسته برای فوتبال ایران و استان تهران باشد و ما نیز در حد توان و امکاناتی که داریم از این تیم حمایت خواهیم کرد.

گفتنی است روز گذشته با حکم وزیر ورزش و جوانان، حمید رضا گرشاسبی به جای نژاد فلاح مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران شد.

اداره کل ورزش و جوانان استان تهران پایتخت گروهی لیگ قهرمانان آسیا مدیر کل ورزش و جوانان استان مشکلات نفت ورزش و جوانان وزارت ورزش وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر