کد خبر: 253436 A

همه کارها را براساس قانون انجام دادیم؛

ما براساس قوانین و آئین نامه ها، تمامی امور مربوط به سفر یوسف وند به آمریکا را انجام دادیم، اما به دلیل از دست رفتن زمان، وی موفق به سفر به این کشور نشد.

سرپرست فدراسیون بسکتبال گفت: فدراسیون برای سفر یوسف‌وند به آمریکا، تمامی تلاش خود را انجام داد، اما زمان کافی برای اخذ ویزا وجود نداشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد یوسف‌وند سنتر تیم ملی جوانان بسکتبال کشورمان که به کمپ تمرینی n. b. a آمریکا دعوت شده بود، نتوانست راهی این کشور شود و به این ترتیب، فرصتی ارزشمند را از دست داد. در این میان، صحبت از تعلل فدراسیون بسکتبال کشورمان درباره فراهم‌کردن مقدمات سفر بازیکن ملی‌پوش تیم هفت‌الماس‌قزوین بر سر زبان‌ها افتاده، اما رمضانعلی دولو این گفته‌ها را رد می‌کند.

دولو در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در مورد اتفاقی که برای یوسف‌وند افتاده، اظهار داشت: چندی قبل، دعوتنامه‌ای به فدراسیون رسید که ما بلافاصله کار خود را شروع کردیم. اینجا باید یک نکته را متذکر شوم و آن اینکه ما فقط برای سفر یوسف‌وند کارهایمان را آغاز کردیم.

وی افزود: بعد از اینکه مقدمات اولیه انجام شد، آن را به فیبا(فدراسیون جهانی بسکتبال) نیز فرستادیم که تمامی اسناد و مدارک آن در فدراسیون موجود است. در ادامه، یک دعوت‌نامه دیگر به دست ما رسید که طی آن به وزارت‌ورزش نامه زدیم تا این قضیه در شورای برون‌مرزی وزارتخانه مطرح و در مورد آن تصمیم‌گیری شود.

سرپرست فدراسیون بسکتبال ادامه داد: پس از نامه‌نگاری به وزارت‌ورزش، آنها نیز با وزارت‌خارجه نامه‌نگاری کردند که در نهایت، روز یکشنبه همین هفته(۲۶ بهمن‌ماه جاری)، وزارت‌خارجه جواب نامه وزارت‌ورزش را داد، اما زمان کافی برای انجام شدن سایر کارها از جمله ویزا دست رفته بود.

وی با بیان اینکه هیچ‌کس درباره عدم حضور یوسف‌وند در کمپ NBA مقصر نیست، تصریح کرد: ما براساس قوانین و آئین‌نامه‌ها، تمامی امور مربوط به سفر یوسف‌وند به آمریکا را انجام دادیم، اما به دلیل از دست رفتن زمان، وی موفق به سفر به این کشور نشد.

دولو در پایان درباره اینکه رئیس سابق فدراسیون(محمد رضا مشحون) گفته شنیده‌ام دولو می‌خواسته به همراه یوسف‌وند به آمریکا برود، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. همان‌طور که گفتم ما پس از دریافت دعوت‌نامه اول، فقط کارهای مربوط به سفر یوسف‌وند را انجام دادیم. بنابراین، قضیه سفر بنده یا کس دیگری به آمریکا به همراه یوسف‌وند، به هیچ عنوان صحت ندارد.

بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر