کد خبر: 253517 A

شهرداری ارومیه ۳ - جواهری گنبد صفر؛

در دیگر دیدارهای پلی‌آف لیگ برتر والیبال، امروز پیکان در خانه والیبال به مصاف وزارت دفاع رفته است، متین ورامین و شهرداری تبریز در ورامین به دیدار هم می‌روند و میزان خراسان در مشهد پذیرای نوین کشاورز تهران است.

مرحله پلی‌آف لیگ برتر والیبال امروز با برگزاری ۴ بازی آغاز شد و تیم‌های شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، پیکان تهران و میزان خراسان برابر حریفان خود به برتری رسیدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار رفت تیم‌های شهرداری ارومیه و جواهری گنبد در چارچوب رقابت‌های پلی‌آف لیگ برتر از ساعت ۱۷ امروز در سالن غدیر ارومیه آغاز شد که شهرداری ارومیه در ۳ گیم متوالی حریف خود را شکست داد.

میزبان در گیم نخست کار سختی نداشت و با انجام یک بازی برتر و با حمایت تماشاگران حاضر در سالن غدیر، در این گیم به برتری ۲۵ بر ۱۷ رسید.

با آغاز گیم دوم این دیدار، شهرداری ارومیه با میلاد عبادی‌پور، ۲ امتیاز پیاپی در سرویس گرفت و در ادامه هم بازی بهتری نسبت به جواهری به نمایش گذاشت. در این گیم بازی خوب وارلیو ورمیلیو و نیکولای نیکولایف بازیکنان خارجی شهرداری امتیازات متعددی برای این تیم به دست آورد. در طرف مقابل شاگردان محمد دوجی نتوانستند بازی پایاپایی را با حریف به نمایش بگذارند تا این گیم با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ به سود شهرداری به پایان برسد.

شاگردان دوجی درگیم سوم بازی بهتری مقابل میزبان به نمایش گذاشتند و تا امتیاز ۲۰ بر ۱۹ شهرداری را تعقیب کردند اما در این امتیاز تک دفاع پوریا فیاضی به کمک شهرداری‌چی‌ها آمد و این تیم مجدداً از جواهری فاصله گرفت تا با پیروزی ۲۵ بر ۲۰ در این گیم، با حساب ۳ بر صفر در بازی رفت جواهری گنبد را شکست دهد.

در دیگر دیدارهای پلی‌آف لیگ برتر والیبال، امروز پیکان در خانه والیبال ‌و در یک بازی سخت وزارت دفاع را ۳ بر ۲ شکست داد، دیدار تیم‌های شهرداری تبریز و متین ورامین در تبریز ۳ بر یک به سود میزبان تمام شد، میزان خراسان هم در مشهد برابر نوین کشاورز تهران به برتری ۳ بر ۲ رسید.

لیگ برتر والیبال شهرداری ارومیه جواهری گنبد،
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر