کد خبر: 253773 A

با برگزاری مسابقات در بابلسر؛

در این جشنواره که به میزبانی مازندران و در سالن برادران شهید نوبخت بابلسر برگزار شد ۱۹ تیم در رده سنی نونهالان پسر از سراسر کشور طی یک روز توانایی و مهارت خود را در رشته اسکیت به نمایش گذاشتند.

برترین های دومین جشنواره اسکیت نونهالان کشور معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، در این جشنواره که به میزبانی مازندران و در سالن برادران شهید نوبخت بابلسر برگزار شد ۱۹ تیم در رده سنی نونهالان پسر از سراسر کشور طی یک روز توانایی و مهارت خود را در رشته اسکیت به نمایش گذاشتند.

در رده سنی ۷ و زیر ۷ سال، محمد نبی میرباقری و پارسا کبیر از استان البرز در جایگاه نخست ایستادند، ایلیا بهستانی و رادین وحدت از آذربایجان غربی الف دوم شدند و حسین جعفرزاده و مسعود سلیمانی از اصفهان بر سکوی سوم تکیه زدند.

در رده سنی ۸ تا ۹ سال، امین غزنوی و آروین نجفی از آذربایجان غربی الف اول شدند، مانی کیانی و ایلیا احمد رضایی از آذربایجان غربی ب بر سکوی دوم ایستادند و سبحان زینعلی و ایمان حسین زاده از خراسان رضوی الف عنوان سومی را به خود اختصاص دادند.

در رده سنی ۱۰ سال، پارسا پرخاشجو و سهیل داناییان از آذربایجان غربی الف بر سکوی اول ایستادند، امیررضا حسین علی پور و کیارش هاشم زاده از آذربایجان غربی ب در جایگاه دوم ایستادند و ماهان محسنی و محمد پارسا کلبادی از مازندران نیز عنوان سومی را از آن خود کردند.

در بخش تیمی نیز آذربایجان غربی الف اول شد، مازندران در جاگاه دوم قرار گرفت و خراسان رضوی الف بر سکوی سوم ایستاد.

جوایز این جشنواره از سوی شرکت لوئیجینو اهدا شد. جشنواره دختران نونهالان نیز ۷ اسفندماه در بابلسر برگزار می شود.

اسکیت دومین جشنواره اسکیت نونهالان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر