کد خبر: 336635 A

دور جدید تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان از سه‌شنبه 22 دی ماه در کمپ تیم‌های ملی آغاز می‌شود.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون وزنه‌برداری، حسین توکلی، سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری پس از جلسه با علی مرادی، رئیس فدراسیون و بررسی شرایط موجود، تاریخ 22 دی ماه را برای آغاز اردوهای تیم ملی انتخاب کرد.

پیش از این قراربود اردوهای تیم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا و المپیک 2016 ریو از اول دی ماه آغاز شود، اما به دلیل نبود منابع مالی کافی، زمان اردوها در دو مقطع تغییر پیدا کرد.

براین اساس کیانوش رستمی، وحید خدادادی و ایوب موسوی (85 کیلوگرم)، سهراب مرادی و علی هاشمی (94 کیلوگرم)، محمدرضا براری، کیا قدمی، یاسین باقری و عماد باقری (105 کیلوگرم)، مهدی میرزایی، حامد مجیدی، بهادر مولایی و بهداد سلیمی (105+ کیلوگرم) نفراتی هستند که نامشان در فهرست دعوت شدگان به اردوی تیم ملی قرار دارد و باید راس ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه 22 دی ماه با حضور در کمپ تیم‌های ملی خود را به کادر فنی معرفی کنند.

از این جمع کیانوش رستمی با هماهنگی کادر فنی با تاخیر به اردوی تیم ملی ملحق می‌شود. بهداد سلیمی نیز که مشغول سپری کردن روند درمانی خود است، با نظر تیم ویژه پزشکی از هر زمان که شرایط مهیا بود به اردوی تیم ملی ملحق خواهد شد.

بدیهی است عدم حضور وزنه‌برداران دعوت شده به دورنخست تمرینات تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در تاریخ و زمان قید شده حکم انصراف وزنه‌برداران از حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی را دارد.

تیم ملی وزنه‌برداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر