کد خبر: 371378 A

جایزه بزرگ-اسپانیا

در پایان دیدارهای انفرادی مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا مجتبی عابدینی و علی پاکدامن به ترتیب در رده‌های ۱۳ و ۱۴ قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، دیدارهای انفرادی مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا شنبه شب با تعیین برترین‌های شرکت کننده در این بخش از مسابقات و رده‌بندی نهایی دیگر شرکت‌کنندگان به پایان رسید. در بخش از مسابقات که با حضور 182 شمشیرباز برگزار شد.

در پایان این بخش مجتبی عابدینی جایگاه 13 را به خود اختصاص داد، علی پاکدامن هم در رده‌بندی نهایی انفرادی مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا صاحب رده 14 شد. فرزاد باهر ارسباران نیز با کسب جایگاه 57 به کار خود پایان داد. محمد رهبری دیگر شمشیرباز کشورمان در دیدارهای انفرادی مسابقات جهانی جایزه بزرگ اسپانیا بود که صاحب جایگاه 66 شد.

در رده‌بندی انفرادی مسابقات شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا ویسنت انستد از فرانسه بر سکوی نخست قرار گرفت و به عنوان قهرمانی دست یافت. عنوان نایب قهرمانی این رقابت‌ها نیز از آن ساندرو بازادزه از گرجستان شد. جالب اینکه لوکا کوارتولی از ایتالیا و کیم جونگ هوآن از کره جنوبی که در جدول 16 نفره مسابقات به ترتیب مقابل علی پاکدامن و مجتبی عابدینی صاحب برتری شده و باعث حذف این دو شمشیرباز المپیکی کشورمان شدند نیز بر سکوی سوم مشترک ایستادند.

رقابت‌های شمشیربازی جهانی جایزه بزرگ اسپانیا امروز با برگزاری دیدارهای تیمی پیگیری می‌شود. تیم کشورمان که با هدایت پیمان فخری عازم اسپانیا شده است، دراین بخش از مسابقات و در حدول 32 تیمی با قرعه استراحت مواجه شده و نخستین دیدار خود را در جدول 16 تیمی مقابل فرانسه برگزارمی‌کند. این دیدار ساعت 13:30 به وقت ایران برگزار می‌شود.

 

اسپانیا ایران جدول رقابت مسابقات جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر