کد خبر: 379524 A

رقابت‎های تنیس جام رمضان با قهرمانی نماینده اصفهان به پایان رسید.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تنیس، دیدار پایانی رقابت‎های تنیس جام رمضان در حالی شب گذشته(جمعه) در زمین‎های مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد که 2 تنیسور ملی‌پوش کشورمان با صعود به دیدار فینال برای کسب جام قهرمانی به مصاف یکدیگر رفتند.

در این بازی شاهین خالدان از اصفهان با نتیجه 2 بر یک انوشا شاهقلی از تهران را از پیش‌رو برداشت و صاحب عنوان قهرمانی شد. در پایان این مسابقات امید سوری و محسن حسین‎زاده از تهران مشترکاً سوم شدند.

همچنین در بخش دو نفره نیز زوج اندروئیچ – وئیچ آنتونیو از کرواسی و امید سوری – اشکان شکوفی برای کسب عنوان نخست با یکدیگر مسابقه دادند و در نهایت نمایندگان کروات با پیروزی 2 بر صفر مقابل حریف خود جام قهرمانی را تصاحب کردند. تیم‏‎های شاهین خالدان – امیر والا معدنچی و انوشا شاهقلی – محسن حسین زاده نیز عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند.

این رقابت‎ها با معرفی نفرات برتر و اهدای جوایز نقدی به ارزش 15 میلیون تومان در حضور مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس، فرشاد صفتی رئیس کمیته تیم‎های ملی و سرپرست هیئت تنیس تهران، امیر صدری مدیر عامل موسسه فرهنگی ورزشی آپت، سعید احمدوند سرمربی تیم ملی تنیس کشورمان، علی محمد رستمی مشاور حقوقی فدراسیون و بسیاری از علاقه‌مندان تنیس به پایان رسید.

این رقابت ها از 17 لغایت 21 خرداد ماه در باشگاه ورزشی انقلاب برگزار شد.سرداوری این دوره از رقابت‎ها بر عهده سامان حسنی داور نشان برنز کشورمان بود.

 

تنیس جام رمضان خالدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر