کد خبر: 400184 A

ایلنا: رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: با خنک‌تر شدن هوا و حساس شدن مسابقات شاهد حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه‌ها خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، غلامرضا بهروان در گفت‌و‌گو با سایت سازمان لیگ در مورد برگزاری مسابقات در هفته چهارم لیگ برتر گفت: کمیته مسابقات تلاش کرد تمامی بازی‌ها طبق برنامه اعلام شده برگزار شود و باید از تمامی هیئت های فوتبال میزبان، مدیران، مربیان باشگاه‌ها و تماشاگران که در برگزاری بهتر مسابقات با ما همکاری داشتند تشکر کنم. در این چهار هفته ابتدایی استقبال خوبی را از سوی تماشاگران شاهد بودیم. قطعاً با خنک‌تر شدن هوا و حساس شدن مسابقات شاهد حضور بیشتر تماشاگران در ورزشگاه‌ها خواهیم بود.

بهروان در مورد لغو شدن دربی تبریز و سپس برگزاری این بازی در موعد مقرر یادآور شد: ما منتظر مشخص شدن ورزشگاه محل برگزاری دربی بودیم و اصرار داشتیم مسابقه دو تیم ماشین‌سازی و تراکتورسازی تبریز طبق برنامه برگزار شود. باید از شورای تأمین و هیئت فوتبال استان هم تشکر کنیم که کمال همکاری را در برگزاری مسابقه انجام دادند. ماشین‌سازی و تراکتورسازی دو تیم پرطرفدار تبریزی هستند. البته تراکتورسازی یکی از تیم های پرهوادار کشور هم هست. باید از تماشاگران فهیم تبریزی هم که در برگزاری این مسابقه کمال همکاری را داشتند، تشکر کنم. به‌هر حال مسئولان نگران ظرفیت کم ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برای این دیدار بودند و در نهایت ما از  آقای کاظمی، سرپرست محترم سازمان لیگ درخواست کردیم که این بازی برگزار شود. امیدوارم ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز هم تا هفته پنجم لیگ برتر آماده شود.

وی افزود: اگر دربی تبریز لغو می‌شد در ادامه برگزاری مسابقات دچار مشکل می‌شدیم، زیرا این دو تیم حاضر نمی‌شدند بدون ملی‌پوشان‌شان به میدان بروند و خوشبختانه بازی در وقت مقرر برگزار شد. در این مدت مسابقات لیگ مانعی برای برگزاری اردوی تیم ملی نبوده و برنامه‌های تیم ملی و کی‌روش با تلاش مهدی تاج و محمدرضا ساکت اجرا و تیم ملی راهی اردوی ایتالیا شد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد انتقاد برخی از مربیان از تعطیلات لیگ و فشردگی مسابقات اظهار داشت: به‌هرحال شاید مربیان ندانند که ما چه مشکلاتی در برنامه‌ریزی لیگ داریم. در روزهای فیفا امکان برگزاری مسابقات باشگاهی نداریم. حتی مجید جلالی گلایه کرده بود که ما یکشنبه بازی داشتیم و پنجشنبه هم باید به میدان برویم. گلایه او به حق بود اما چاره دیگری جز این برنامه‌ریزی نداشتیم و از جلالی هم ممنون هستیم که با ما همکاری کرد، اما باید بگوییم که با توجه به برگزاری مسابقه در تبریز در روز شنبه مجبور بودیم که این بازی را روز یکشنبه برگزار کنیم، زیرا شورای تأمین استان با برگزاری دو مسابقه در یک روز در تبریز موافقت نمی‌کند.

بهروان در مورد اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و صبا به خاطر تبلیغات محیطی رخ داد گفت: سازمان لیگ هدفش فقط اجرای قانون در چارچوب رعایت منافع فوتبال است و بهتر است که همه به قانون احترام بگذاریم.

 

سازمان لیگ غلامرضا بهروان هفته چهارم لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر