کد خبر: 420030 A

ایلنا: معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: رشته دارت، مهیج و پرطرفدار بوده و پیشرفت رضایت بخش و خوبی داشته است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون انجمن‌های ورزشی، نصرالله سجادی در دیدار با ملی پوشان دارت کشورمان اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا – اقیانوسیه گفت: خوشبختانه این رشته مهیج و پرطرفدار پیشرفت رضایت بخش و خوبی داشته است.

وی اضافه کرد: این ورزش در ماه‌های اخیر بیلان خوبی از خود برجای گذاشته که امیدوار کننده است. برخلاف آنهایی که تصور می‌‎کنند دارت یک ورزش آسان است، ولی به اعتقاد بنده این رشته نیاز حیاتی به مهارت و تمرکز بالا دارد و اگر پشتکار و اراده قوی نباشد، قطعا هیچ دارت اندازی نمی‌تواند به تیم ملی راه یابد.

سجادی گفت: امید است که ملی پوشان دارت بدون حاشیه در این رقابت‌های معتبر آسیایی شرکت کنند و بتوانند پیام آور شادی باشند.

در ادامه این دیدار، محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزشی با تاکید بر حرکت رو به جلوی انجمن دارت گفت: خوشبختانه انجمن دارت در هفت ماه اخیر تا به حال برنامه‌های خوبی را تدارک دیده و مهم‌تر از همه اینکه روی پای خودش ایستاده است. در این راستا، مسابقات مختلف از جمله لیگ به شکل منظم و مستمر به پیش می‌رود و این انجمن ارتباط خوبی با سازمان‌ها و ادارات مختلف دارد.

وی افزود: در خصوص اردوهای آمادگی تیم ملی نیز تلاش بسیاری صورت گرفته که جای تقدیر دارد، ضمن اینکه دو هفته پیش مسابقات رنکینگ اوپن جهانی در شیراز برگزار شد که سطح بالایی داشت و رقابت‌ها به شکل بسیار مناسبی برگزار شد.

 

اقیانوسیه رئیس فدراسیون رقابت مسابقات قهرمانی آسیا وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر