کد خبر: 428786 A

ایلنا: نصرالله سجادی صبح امروز به نخستین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیک جوانان که از 19 آبان ماه در حال پیگیری است رفت.

به گزارش ایلنا، مرحله نخست اردوی آمادگی تیم ملی ژیمناستیک جوانان با حضور 16 ژیمناست از 19 آبان ماه در محل خانه ژیمناستیک شهید شیرودی تهران تشکیل شد.

معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز از این اردو بازدید کرد.

محمدرضاخسرونژاد، رضا بهلول زاده، محمد شفیعی و امیرمحمد حقی(تهران)، امیرعلی قهرمانی و سهند طاهری (اردبیل) ، سامان صادقی و علیرضا محمودی(مازندران)، آرمین وطن خواه و شادمهر ابوالفتحی (گیلان)، مهدی الفتی(گلستان)، فردین عطایی و امین غنی زاده(آذربایجان شرقی)، شایان باجلان(قزوین)، عارف شبان دشتکی(فارس) و پیام بخشی(مرکزی) 16 ژیمناست دعوت شده به این اردوی آمادگی هستند.

علیرضا خیاطی،  مسعود جودی، یوسف رزمجو، سینا زارع و مهدی خناری نژاد به ترتیب از استان‌های آذربایجان شرقی، تهران، گیلان، اردبیل و مازندران به عنوان مربی و اسماعیل خرسندل به عنوان مربی بدنساز دراین مرحله از اردو حضور دارند.

این اردو به مدت یک هفته و جهت آماده سازی جوانان ژیمناست به منظور شرکت در رقابت‌‌های بین المللی هنگ کنگ تشکیل شد که در پایان اردو از قهرمانان آزمون وتست اجرای حرکات گرفته خواهد شد.

نصرالله سجادی‌ تیم ملی جوانان فدراسیون ژیمناستیک اردوی آماده سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر