کد خبر: 433774 A

ایلنا: مجمع جهانی اتومبیلرانی از دیروز دوشنبه در شهر وین اتریش با حضور تمامی کشورهای عضو از جمله ایران شروع بکار کرد.

 به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران ، در طی دو روز از شروع بکار مجمع جهانی اتومبیلرانی ، محمود صیدانلو که با یک بسته پیشنهادی پربار راهی وین شده بود ، خوشبختانه در ملاقات با جان تات، رئیس فدراسیون جهانی اتومبیلرانی توانست امتیازات خوبی برای کشورمان بگیرد.

بر أساس این گزارش رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در جلسه ای که خیلی هم طولانی تَر از وقت اختصاص داده بطول انجامید ، گفت‌و‌گوی مفصلی با رئیس فدراسیون جهانی داشت و به ارائه جزئیات پیشنهادها پرداخت . 

جان تات با اشاره به اینکه کاملا در جریان فعالیت‌های فدراسیون اتومبیلرانی ایران قرار دارد، با پذیرش موارد پیشنهادی کشورمان از جمله برگزاری مسابقات بین المللی آفرود و رالی در ایران و برگزاری کنگره علمی بین المللی و همچنین مسابقات رالی خاورمیانه در بخش بانوان با حضور کشورهای مسلمان اظهار داشت : من کاملا در جریان فعالیتی‌های فدراسیون اتومبیلرانی ایران قرار دارم و بدلیل فعالیت خوب مسابقاتی و توجه به مسائل آموزشی فدراسیون شما را نامزد پاداش ویژه در سال ٢٠١٧ کردم . 

وی همچنین با اشاره به علاقمندی‌اش برای بازدید از امکانات ایران و شهر تاریخی شیراز، دعوت صیدانلو را برای حضور در مسابقات بین المللی مرک ٢٠١٧ پذیرفت و در پایان هم گفت : برای برگزاری مسابقات جهانی امیدوارم که طی انجام دو رویداد بین المللی بشود کار حامیان مالی شما را بررسی کرد و بعد تصمیم گرفت . 

رئیس فدراسیون اتومبیلرانی همچنین فردا قرار است دیدارهایی هم با سایر همتاهای خود از کشور‌های مختلف در خصوص مشارکت آنها در تورنمنت‌های ایران و همکاری‌های دو جانبه داشته باشد.

 

 

فدراسیون اتومبیلرانی محمود صیدانلو مجمع جهانی اتومبیلرانی جان تات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر