کد خبر: 450475 A

سرمربی تیم فوتسال زنان کارا شیراز به دلیل دخالت مدیریت در تصمیمات کادر فنی از هدایت تیم کناره گیری کرد. ‌

به گزارش ایلنا، شهناز یاری در این خصوص گفت: از حدود سه هفته پیش به دلایل متعدد از جمله مشکلات مدیریتی و مالی تیم فوتسال زنان کارا شیراز را همراهی نکردم. از پنجشنبه گذشته نیز تصمیم به قطع همکاری با این تیم گرفته‌ام.

وی در ادامه بیان کرد: سه هفته پیش به دلیل مشکلات مدیریتی و مالی تیم را ترک کردم، اما بنا به خواست مدیریت باشگاه 25 دی ماه در دفتر مدیریت باشگاه جلسه‌ای برگزار شد و برخی مشکلات شد و قول‌های جدی برای حل سایر مشکلات داده شد.

یاری ادامه داد: متعاقب این جلسه به همکاری در باشگاه ادامه دادم و در 29 دی ماه لیست بازیکنان مورد نظر برای دیدار برابر تیم سپاهان اصفهان در جریان هفته هفدهم را به باشگاه اعلام کردم، اما در کمال ناباوری 30 دی ماه و پیش از آنکه راهی اصفهان شوم، متوجه تغییراتی در اسامی و حذف فهیمه ارزانی و مرجان یوسفی و جایگزینی دو بازیکن دیگر توسط مدیریت باشگاه شدم.

سرمربی تیم فوتسال زنان ادامه داد: چنین تصمیماتی استقلال یک مربی را زیر سوال می‌برد. وقتی مدیریت باشگاه نمی تواند به خواست کادر فنی تیم احترام بگذارد و مسایل حرفه ای را نادیده می‌گیرد، من هم لزومی به ادامه همکاری با این باشگاه نمی‌بینم.

فوتسال فوتسال بانوان شهناز یاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر