کد خبر: 518298 A

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در بازگشت از مسابقات جهانی:

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو گفت:سطح مسابقات "وورلد گیمز" بسیار بالا بود و بهترینهای این رشته در لهستان شرکت کرده بودند.

به گزارش ایلنا، احمد انجدانی با بیان این مطلب اظهار داشت: بهرحال مسابقات "وورلد گیمز" رقابت رشته های غیر المپیکی است و مسلما تیمها در این آوردگاه بزرگ بهترین های خود را به میدان مبارزه آورده بودند و از طرفی ورزشکاران ما با قرعه بسیار سختی مواجه شدند و در دورهای نخست به مصاف حریفان پرقدرت و عنوان داران جهانی برخورد کردند.

وی افزود:تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در این رقابتها با 6 ورزشکار( 5 ورزشکار مرد و یک زن) شرکت کرد و با توجه به نداشتن تمرین و اردوی مناسب نتایج خوبی گرفت و اگر تجربه کافی داشتیم حتی می توانستیم بیش از یک مدال بگیریم.

"انجدانی" کسب نشان برنز امید نصرتی در وزن 86- کیلوگرم را بسیار مهم خواند و تصریح کرد:این برای اولین بار بود که تیم ملی کیک بوکسینگ واکو در چنین مسابقات مهم و معتبری شرکت می کرد و مسلما این مدال می تواند زمینه ای برای موفقیتهای بیشتر این رشته رزمی در رقابتهای مهم بین المللی باشد.

وی اذعان داشت:نمایندگان کشورهای لهستان ،اوکراین و روسیه از مهمترین حریفان ملی پوشان ما در این رقابتها بودند، هرچند تیمهایی مثل ایتالیا با بهره گیری از تک ستاره های خود عیار این مسابقات را بالا برده بودند و درتمامی اوزان حدود 8 شرکت کننده همطراز و مدعی حاضر شده بودند.

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو با تقدیر از حمایتهای انجمن و فدراسیون انجمنهای ورزشی گفت: بی شک حمایتهای فدراسیون انجمنهای ورزشی باعث رشد و تقویت تیم ملی خواهد شد و البته لازم است از تلاشهای "ناصر نصیری" رییس انجمن کیک بوکسینگ واکو برای فراهم کردن شرایط جهت حضور در رقابتهای وورلد گیمز لهستان تشکر و قدر دانی کنیم.

 

ایتالیا تیم ملی رقابت لهستان مسابقات جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر