کد خبر: 527880 A

گلبال قهرمانی آسیا - اقیانوسیه

تیم ملی مردان ایران در سومین دیدار خود مقابل کره جنوبی در رقابت های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به پیروزی رسید. تیم بانوان نیز مقابل تایلند به برتری دست یافت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، ملی پوشان گلبال مردان ایران در سومین دیدار خود در چارچوب مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برابر کره جنوبی قرار گرفتند و با نتیجه ۱۳ بر ۷ این تیم را شکست دادند

تیم ملی گلبال بانوان ایران در بازی های قبلی خود مقابل چین و ژاپن شکست خورد و برابر استرالیا مساوی کرد و امروز هم با شکست تایلند نخستین پیروزی خود را کسب کرد و فردا در مرحله نیمه نهایی رقابت می کند.

تیم ملی گلبال مردان نیز پس از پیروزی برابر قزاقستان و تایلند امروز مقابل تیم کره جنوبی به برتری رسید تا در مرحله یک چهارم نهایی برابر عراق قرار گیرد.

 تیم ملی بانوان نیز در پنجمین مسابقه خود برابر تایلند ۸ بر ۲ پیروز شد.

تیم ملی مردان ایران در مرحله یک چهارم نهایی و تیم ملی بانوان در مرحله نیمه نهایی فردا رقابت خواهند کرد.

در مسابقات بخش مردان تیم های ایران، کره جنوبی، ژاپن، چین، عراق، تایلند، استرالیا و قزاقستان و در بخش بانوان شش تیم های ایران، ژاپن، چین، کره جنوبی، استرالیا و تایلند حضور  دارند.مسابقات بانوان به صورت دوره ای برگزار می شود و رقابت مردان در دو گروه انجام خواهد شد که تیم ملی ایران در گروه B با تیم های قزاقستان، تایلند و کره جنوبی قرار دارد و در گروه A نیز تیم های ژاپن، چین، عراق و استرالیا قرار دارند.

در پایان این مسابقات به دو تیم گلبال مردان و به تیم قهرمان بانوان سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی جهان داده می شود.

کمیته ملی پارالمپیک گلبال قهرمانی آسیا - اقیانوسیه تیم ملی گلبال مردان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر